ana sayfa / medyum yorumları / Adet kanı büyüsü nasıl yapılır nasıl bozulur

Adet kanı büyüsü nasıl yapılır nasıl bozulur

Adet Kanı Büyüsü Kaç Günde Tutar

Adet kanı büyüsü nasıl yapılır nasıl bozulur
Adet kanı büyüsü nasıl yapılır nasıl bozulur

Adet kanı büyüsü işlemleri çok eski zamanlardan bu yana bayanların büyük bir güven ile kullandıkları ve sevdikleri erkekleri kendilerine kolay bir şekilde aşık edebildikleri işlemlerdir. Adet kanı büyüsü yapan medyumlar insanların taleplerini aldıkları zaman kendilerinden mutlaka kendilerine ait olan adet kanlarını istemektedirler. Daha sonra bu kanları alarak üzerlerine özel dualar okuyan medyumlar son olarak bayanlardan bu kan damlalarını erkeklerin yemeklerine eklemelerini istemektedirler.

Erkekler bu yemekleri yedikleri zaman kısa süre içinde manevi enerjilerin etkilerine girmekte ve aynı zamanda bu durumu kesinlikle fark edememektedirler. Zaten bayanların bu işlemlere bu kadar ilgi göstermelerinin ana sebeplerinden biri de budur. Sonuçlar ortaya çıkmaya başladığı zaman adet kanı büyüsü yapan medyumlar sürekli olarak erkeklerin durumlarını takip etmekte ve ortaya herhangi bir olumsuzluk çıktığı zaman mutlaka duruma müdahale etmektedirler.

Bu tarz işlemler hakkında insanların her zaman sabırlı olmaları ve tüm adımlarını mutlaka medyumların verdikleri bilgilere göre atmaları gerekmektedir. Özellikle adet kanlarının mutlaka o işlemleri yapan bayanlara ait olması ve bunun yanında kanların bedenin farklı bir yerinden alınmaması son derece önemlidir. Birçok bayan bu kurala uymadıkları gibi kimi zaman işi abartıp hayvan kanlarını da kullanabilmektedirler.

Ancak medyumlar insanları sürekli olarak uyarmakta ve istedikleri sonucu alabilmek için mutlaka adet kanlarını kendilerinin verdikleri bilgilere göre kullanmalarını önermektedirler. Çok eski zamanlardan bu yana yapılan bu işlemler hakkında bilgileri olan kişiler hem kendileri hem de çevrelerinde ki kişiler için adet kanı büyüsü hakkında deneyimleri olan medyumların kapılarını çalmaktadırlar. Ancak uzmanlar bu işlemlerde beklentinin her zaman büyük olması sebebi ile acele edilmemesini ve mutlaka adet kanı büyüsü yapan medyumlar hakkında ciddi bir araştırma yapılmasını önermektedirler.

2 Yorum

  1. Berat Adet kanı büyüsü yapan medyum

    Evliyim ama iş yerinden bir bayandan hoşlanmaya başladım ve ne yapacağımı da bilemedim. Yanlış olduğunu biliyordum ama kendime de engel olamıyordum. Sorunlu geçimsiz bir evliliğimde yok fakat neden böyle bir yaşıyorum çözemedim ve en sonunda bu durumda kendimi suçlamaya başladım ve bu yüzden de kendime çalışma yapmaya karar verdim. Medyum edis hocadan beni kadından soğutmasını ve beni karıma aşık etmesini istemiştim. Edis hoca da bu işlemi yapacağını ve 10 günlük bir çalışmadan sonra her şeyin yoluna gireceğini söyledi. Bende 10 gün beklemeye başladım ve zamanla kadından soğumaya başladım ve karıma karşı ilgimin arttığını hissettim. Bir zaman sonunda ise tamamen kadından soğudum ve kendi karıma aşık oldum. Onu aldatmadım ve her şeyi yeniden yoluna koymuştum. 0535 891 8597 medyumedis@hotmail.com

  2. Simge

    Kocamı kendimden soğutmaya karar vermiştim. Beni aldatan bir koca istemiyordum ve beni en yakın arkadaşımla aldatan adamdan nefret etmeye başladım. Bunu fark ettiğinde bir daha yapmayacağını söyleyen adam beni kandıramadı bu sefer ve ben kesin kararlıydım. Bunun için elimden ne geliyorsa yapmaya hazırdım. Avukatlarla konuştum ve boşanmayı kabul etmedi beni zorlaştırmaya başlayınca bende medyumdan yardım almaya başladım. Tavsiyeler üzerine medyum atlas hoca ile çalışmaya başladım ve atlas hoca da bu konuda kocamı benden soğutacağını ve boşanmaya ikna edeceğini söyledi. Bende ona inandım ve bekledim kocamın benden soğumasını. Aradan 8 gün geçti kocam benden soğumuştu ve boşanmayı kabul etmişti. Avukatımı arayıp boşanmayı kabul ettiğini söylemişti. Ben bunu duyunca anladım sahiden atlas hocayı insanlar boş yere tavsiye etmemiş. Bende onların sayesinde dolandırılmadan işlemim de sonuç almıştım. Ne mutlu bana bu saatten sonra kocamın yüzünü görmek zorunda değildim artık. 0536 014 8431

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!