ana sayfa / medyum yorumları / Aşk vefki yaptıranlar

Aşk vefki yaptıranlar

Aşk Vefki Nedir Nasıl Yapılır

Aşk vefki yaptıranlar
Aşk vefki yaptıranlar

Aşk vefki yaptıranlar genellikle bu işlemlerden kısa zaman içinde sonuç almak istemektedirler. Ancak bu durum tamamen medyumların sahip oldukları yetenek ve deneyim ile doğru orantılıdır. Bilindiği gibi vefk işlemleri hem çok zor hem de ciddi birikim gerektiren işlemlerdir. Bu sebeple her medyum vefk yapamadığı gibi aynı zamanda çoğu insanların ciddi hayal kırıklığı yaşamalarına neden olmaktadır. Amacı insanların sevdikleri kişileri kendilerine aşık edebilmek ve bu konuda ciddi destek almak olan kişiler aşk vefki işlemlerine her zaman ayrı bir ilgi göstermişlerdir.
Eski zamanlardan günümüze kadar gelmiş olan bu özel işlemler de sorun yaşamak istemeyen insanlar öncelikle vefk işlemlerini kimlerin yapabildiğini araştırmalıdırlar.

Bir kağıt veya deri parçasına çizilen kare şekillerin içine özel bir teknik ile seçilen sayıların yazılmasından ibaret olan bu işlemler de sayıların toplamlarının hem sağdan sola hem de yukarıdan aşağıya doğru aynı toplamı vermesi gerekmektedir. Bunu sağlamak ise hem çok büyük bir dikkat hem de çok büyük bir deneyim gerektirmektedir. Doğal olarak bir medyum bu konuda kendini tam olarak yetiştirmemiş ise o zaman istenen sonucu alması sandığı kadar kolay olmayacaktır. Bu tarz işlemler hakkında yardım almak isteyen kişiler öncelikle aşk vefki yaptıranlar ile görüşmeler yapmalı ve bu işlemler de neye dikkat etmeleri gerektiği hakkında kendilerinden alacakları bilgiler ile en doğru adımları atmalıdırlar.

Bir yorum

  1. Selin dere

    büyü yaptırmaktan çok korkuyordum günah olduğu için bir türlü ikna olmadım yapmaya ama sevdiğim çocukla evlenecektik benden soğudu ve ayrıldı bir başkasıyla hayatına devam ediyordu. Ben istiyordum ki bana geri gelsin bağlansın güzel bir ilişkimiz olsun ve evlenelim bunun için aşk bağlama vefki yaptırmak istedim araştırmalar sonucu edis hocamı buldum yaşadıklarımızı anlattım kendisine büyü istemediğimi dile getirdim tekrardan ve bana büyü yapmadan aşk bağlama vefki yaparak sevdiğim adamı bana 12 gün gibi kısa bir zamanda geri getirip bağladı. Tabi ki bunların hepsi bir günde olmadı çalışma bitimine yakın arayıp sormaları başladı ve çalışma bittikten sonra gelip gitmeleri başladı şimdi her şey çok daha güzel bu yapılan çalışmanın bu kadar etkili olacağını hiç düşünemedim. Medyum edis hocamı tavsiye ederim herkese bende tavsiyeler üzerine çalıştım umarım sizlere de yardımcı olur 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!