ana sayfa / medyum yorumları / Ayırma büyüsü belirtileri

Ayırma büyüsü belirtileri

Ayırma Büyüsü Bozma

Ayırma büyüsü belirtileri ortaya çıkmaya başladığı zaman insanlar sevdikleri kişilere karşı olan tüm ilgilerini tamamen kaybetmektedirler. Bugüne kadar birçok kez yapılmış olan bu işlemlerin en kadar ciddi ve ne kadar önemli etkiler verdiğini bilen insanlar gerek olduğu takdirde mutlaka medyumların kapılarını çalmaktadırlar. Bu işlemlerin yapılış amaçları sadece insanların düşüncelerine etki etmek ve bunu yaparken fiziki veya psikolojik olarak zarar görmemelerini sağlamaktır. Doğru bir şekilde yapıldığı zaman mutlaka istenen sonucu verecek olan ayırma büyüsü işlemlerin de birçok medyum istenen sonucu zorlanmadan alabilmektedir.

Eğer bir kişi bir anda partnerine karşı olan ilgisini ve sevgisini kaybediyorsa o zaman bu duruma neden olan şeyin aslında bir büyü olduğunu anlaması ve bu durumdan şüphe etmesi gerekmektedir. Yüzlerce yıldan bu yana var olan bu işlemler hakkında araştırma yapan kişiler istedikleri herkesi kolay bir şekilde etki altına alabileceklerini de bilmektedirler.

Birbirlerine deli gibi bağlı olan kişilerin dahi kısa zaman içinde tüm duygularını tamamen kaybetmelerini sağlayacak kadar güçlü olan bu işlemler de kullanılacak teknikler genellikle aynıdır ve medyumlar bu teknikler arasında en çok muskaları tercih etmektedirler. Çünkü hazırlanan bir muska ile istenen herkesin düşünceleri kolay bir şekilde kontrol altına alınarak üzerlerin de istenen enerjilerin etkileri ortaya çıkarılabilir. Ancak ayırma büyüsü belirtilerini ortaya çıkarabilmek sanıldığı kadar kolay olmadığı için bu işlemler de çok ciddi olmak gerekmektedir.

Bir yorum

  1. Rabia polat

    28 yaşındayım Ankara da yaşıyorum 1 yıl önce eski eşimin beni aldatması sonucu evliliğimi bitirdim boşandım ama boşandım diye hiç bir şey bitmedi sürekli tehditleri hakaretleri beni öldürmek istemesi gibi sürekli mesajlar aramalar geliyordu telefonuma en son numaramı değiştirdim bir zaman ulaşamadı bana bu seferde kapıma gelip duruyordu artık korkuyordum polise sığındım olmadı kadın sığınma evine gittim olmadı ne yapsam adam benden bir türlü vazgeçmedi hayatıma kimseyi de alamıyorum onun yüzünden kiminle yakınlaşma yaşasam ertesi gün çocuğu dövüyor bana saldırıyordu artık canıma tak etmişti bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine büyü yaptırmaya karar verdim medyum edis hocayla ayırma ve soğutma büyüsü yaptırmak için kendisinden yardım istedim bana yardımcı olması için yalvardım resmen. Medyum edis sağ olsun bana yaptığı ayırma ve soğutma büyüsü 14 günün sonunda etki ederek eski eşimin benden soğuduğunu ve uzaklaşmaya başladığını görmeye başladım verilen sürenin bitmesiyle artık rahat bir nefes aldım. Şuanda rahat gezebiliyorum her şeyi yapıyorum hayatıma düzgün biri girdi ilişkimde var artık kimse karışmıyor bana edis hocam siz ne iyi insansınız 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir