ana sayfa / medyum yorumları / Ayırma soğutma büyüsü etkisini ne zaman gösterir

Ayırma soğutma büyüsü etkisini ne zaman gösterir

Ayırma Soğutma Büyüsü Kaç Günde Etki Eder

Ayırma soğutma büyüsü etkisini ne zaman gösterir
Ayırma soğutma büyüsü etkisini ne zaman gösterir

İnsanların partnerlerinden ayrılmalarını veya kendilerinden soğuyarak uzaklaşmalarını sağlamak için yaptıkları manevi işlemler ile istenen sonuçları kısa zaman içinde alabilen medyumlar bunu yaparken genellikle risk içermeyen basit teknikler kullanmaktadırlar. Özellikle insanların resimleri veya eşyalarına okunan basit dualar ile istenen sonuca kolay bir şekilde ulaşabilen ayırma soğutma büyüsü etkisini ne zaman gösterir bu işlemleri yaparken insanlara da mutlaka kendilerinin bilgilerinin dışında bir işlem yapmamaları konusunda gerekli bilgileri vermelidirler.

Bilindiği gibi çok eski bir geçmişi olan bu işlemler bugüne kadar birçok mutlu birlikteliğin tamamen bitmesini ve insanların birbirlerinden uzaklaşmalarını sağlamıştır. Genellikle kısa zaman içinde verdiği sonuçlar ile bilinen bu işlemler de insanların resimlerine okudukları güçlü dualar ile kısa zaman içinde istedikleri sonuçları alabilen medyumlar özellikle riskli işlemler yapacakları zaman çok daha dikkatli olmaları gerektiğini de bilmelidirler. Bu işlemleri yapacak olan bir medyumun öncelikle manevi enerjileri harekete geçirmek veya doğru bir şekilde yönetebilmek gibi konular hakkında kendisini geliştirmiş olması gerekmektedir.

Ayırma soğutma büyüsü etkisini ne zaman gösterir  nelere dikkat etmeleri gerektiği hakkında tam olarak bilgi sahibi olmayan insanlar kendilerini ne kadar ciddi risklerin ve aynı zamanda sorunların beklediğini de bilmesi gerekmektedir. Bugüne kadar birçok kişi bu tarz işlemler sebebi ile çok ciddi sorunlar yaşamış ve aynı zamanda yaşadığı bu sorunların bedelini de çok ciddi bir şekilde ödemiştir.

Günümüzde de birçok kişi kimi zaman sevmedikleri kişileri mutsuz etmek kimi zaman ise sevdiği kişileri kendilerini mutsuz edecek ilişkilerden kurtarabilmek için ayırma büyüsü yapmak istemekte ve bu işlemler için deneyimli medyumların kapılarını çalmaktadır. Bu sayede yapılan işlemlerden sonra istenen sonuç garantili bir şekilde ortaya çıkmakta ve insanlar hiçbir şeyin farkında olmadan mutlu birlikteliklerine nokta koymaktadırlar.

2 Yorum

  1. giden sevgiliyi getirme büyüsü

    benden ayrılan sevgilimin bana tekrardan geri gelmesi için medyum edis hocadan yardım aldım. Edis hocam sağ olsun kısa sürede gideni geri getirme büyüsü yaparak sevdiğim adamı tekrardan bana pişman bir halde geri dönmesini sağladı. Sevdiğim adamla 4 yıllık birlikteliğim vardı benden sebepsiz yere ayrılmasından dolayı mecbur kaldım böyle işlere kalkıştım. İlk başlarda inanmıyordum olmaz diyordum ama medyum edis hocam 14 günlük bir çalışma ile gideni geri getirme büyüsü sayesinde sevdiğim adamı bana geri getirdi ve bana bağladı. Sevdiğim adamla şuanda çok güzel bir ilişkimiz var benden başkasını gözü görmez oldu sevdiğim adamın bir dediğimi iki yapmıyor. Medyum edis hocadan Allah razı olsun tavsiyeler üzerine çalıştım bende herkes gibi sonucumu aldım edis hocam size ne kadar teşekkür etsem azdır. 0535 891 8597

  2. Merve

    Merhaba ben 38 yaşındayım bundan 6 ay önce tatil için şehir dışına gitmiştim. Bir kaç arkadaşımla dışarı eğlenmek için çıktığımda bir arkadaşı ile karşılaştık sohbet ettik sohbetten sonra bana aşırı samimi davranmaya başladı ve bu beni rahatsız etti. Davranışları hareketleri rahatsız etmeye başlayınca araya mesafe koydum. Eşime de bir şey söylemedim. Neden böyle olduğunu araştırmaya başladım aklıma kötü şeyler geliyordu ve medyum araştırmalarına baktım. Sayfalardan birinde Reha hocaya denk geldim arayıp sormak istedim hocam bana soğutma büyüsü yapıldığını söyledi nasıl çözeriz dediğimde bana biraz zaman tanı ve sabırla beklememi söyledi işlemlere başladı. İşlem başladıktan 8 9 gün geçmedi Reha hocam beni aradı büyünün etkisinin kalktığını söyledi eşime eskisi kadar ilgili olacağımı söyledi. Bir zaman sonra eşime eskisi kadar ilgili oldum buradan Reha hocama çok teşekkür ederim herkes her kötülüğü yapabiliyor insanlara kolayca kimseye güvenmeyin. Bu durumda Medyum Reha hocamı öneririm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!