ana sayfa / medyum yorumları / Bağlama vefki kaç günde etki eder

Bağlama vefki kaç günde etki eder

Bağlama Vefki Kaç Günde Etki Eder?

Bağlama vefki kaç günde etki eder medyumlar tarafından sadece büyü işlemi yapılmamaktadır. Aynı zamanda vefk işlemi de yapmaktadırlar. Toplum bilincinde her ne kadar vefk, büyü olarak bilinse de aslında bu bir dua işlemidir. Belli kriterleri olan vefk, ehli sünnet kişiler tarafından yapılmalıdır. Vefk kaç günde etki eder? Sorusuna cevap vermeden önce vefk ile ilgili belli başlıklara değinmekte fayda var.

Vefk Nedir

Vefk, çeşitli dualar ve tılsımlar ile hazırlanan bir işlemdir. Belirli ayetler veya isimler belirli oranda yazılarak veya okunarak hazırlanır. Birçok şeye iyi geldiği düşünülen vefk, insanlar tarafından üzerinde taşınır. Örneğin nazara karşı bunu üzerlerinde taşıyan birçok insan vardır.
Bazı ebced değerlerinden elde edilen matematiksel işleme vefk denir. Vefk yaparken kişinin ismi, anne ismi, doğum tarihi önemlidir. Eğer vefk yaptıracak kişi başka birine yaptırmak istiyorsa yaptırılan kişinin adı, anne adı, doğum tarihi ve fotoğrafına ihtiyaç duyulmaktadır.
Vefk halk arasında muska olarak bilinmektedir. Tılsımlı kutucuklardan oluşmaktadır.

Vefk Nasıl Yapılır?

Bağlama vefki kaç günde etki eder tılsımlı kutucuklardan oluşan vefk yapma işlemi bazı dualar ve isimler kullanılarak yapılmaktadır. Hazırlanma şekline göre bu kutucukların sayısı değişebilir.
Vefk yaparken dualar, ayetler, kelimeler, harfler, sayılar veya Esma-ül Hüsna belli bir düzene göre kutucukların içine yazılır. Vefk işleminde ebced harfleri kullanılır. Ve bu harflerin sayı değerlerinden geometrik şekiller elde edilir.
Bu karelerin içine yazılan rakamların sağdan sola, yukarıdan aşağıya ve köşeden köşeye hesaplamaları eşit olmalıdır. Ayrıca vefk yapacak olan kişinin bazı alanlarda uzman ve bilgi birikimi olması gerekir. Bu kişinin ebced hesabı, astroloji, matematik gibi konuları bilmesi gerekir. Vefk Arapça hazırlanmalıdır. Ancak bazı farklı dillerde de vefk yapanlar vardır.

Bağlama Vefki Kaç Günde Sonuç Verir

Vefkin etki etme suresi, yapılan vefkin amacına ve içeriğine göre değişir. Aynı zamanda yazılan alfabeye göre de etki etme süresi değişmektedir. Vefk genelde Arapça hazırlanır. Ancak Süryanice ve İbranice gibi dillerde de yapılmaktadır.
Bağlama vefkini yapan kişi alanında uzman ise ve vefki doğru bir şekilde hazırladıysa bu dua işleminin etki etme süresi oldukça kısadır. Alanında uzman kişiler tarafından yapılan vefkler, farklı kişiler üzerinde farklı zamanlarda etki etmektedir.

Vefk işlemi bittikten sonra yaklaşık 7 gün sonra etkisini göstermeye başlar. Vefkin yapılış amacına ve içeriğini bağlı olarak, aynı zamanda bunda kişinin metabolizması da etkilidir, farklı zamanlarda etki göstermektedir. Bazı vefk çeşitleri kısa zamanda etki ederken bazılarının etki süresi daha uzun olmaktadır.
Bazı vefk türleri 9,11,15,21,27 ve 29 günde sonuç verir. Bazıları ise 33,41,71,99 ya da 121 günde sonuç vermektedir. Ancak verilen bu rakamların hiçbiri kesin değildir. Internet sayfalarında dolaşan 7 günde kesin çözüm cevabı yanlıştır. Çünkü hiçbir vefk 7 günde etki etmez. Vefki etki etme süresi bazı durumlara göre değişmektedir. Bu sebeple vefk yapma işlemi deneyimli ve ilim sahibi kişiler tarafından yapılmalıdır.

Bağlama vefki kaç günde etki eder  etki etme suresi, bazı unsurlara göre değişmektedir. Bunlar vefk uygulamasında yapılan işlemlerin usullere uygun olması, vefki yapan hocanın manevi konulardaki tecrübesi, vefkin havas ilminde deneyimli kişiler tarafından yapılması. Bu gibi unsurlar vefkin etki etme süresini etkilemektedir.
Yukarıda sayılan bu unsurlara uymayan veya deneyimli kişiler tarafından yapılmayan vefk işlemleri olumsuz sonuçlara sebep olabilir. Değişik sebeplere bağlı olarak etki etme süresi değişen vefk işlemi için şu kadar günde etki eder demek mümkün değil. Çünkü belirleyici birçok faktör vardır.

Bir yorum

  1. buse nur

    herkese merhabalar arkadaşlar sevgilimin son zamanlar da bana karşı soğumasından dolayı bu tür işlemlere başvurmak istedim fakat büyü yaptırmak istedim çünkü korktum büyüden sevdiğim çocuğa bir zarar gelmesin istedim sadece bana daha fazla aşık olup bana daha fazla bağlanması için bağlama vefki yaptırdım edis hocaya. Bağlama vefki 14 gün gibi bir sürede sonuç vermeye başladı bu süre boyunca ben hiç bir şey yapmadım tamamen her şeyi edis hoca yaptı 14 günün bitmesiyle sevdiğim çocukla aramızda ki buzlar erimeye başladı gün geçtikçe aramız daha da iyi olmaya başladı. Bağlama vefki yaptırmak isteyenler olursa edis hocayla çalışmalarını tavsiye ederim 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir