ana sayfa / medyum yorumları / Büyü kaç günde etki eder

Büyü kaç günde etki eder

Büyü Kaç Günde Sonuç Verir

Büyü kaç günde etki eder
Büyü kaç günde etki eder

Büyüler hakkında az çok bilgileri olan kişiler bu işlemleri çok az kişinin yapabildiğini ve aynı zamanda ne kadar zaman içinde sonuç vereceklerinin kesinlikle belli olmayacağını da bilirler. Özellikle sahte medyumların sayılarını çok fazla olması sebebi ile kendilerini bu kişilerden koruyabilmek için ellerinden geleni yapan insanlar elde ettikleri doğru bilgiler ile sahte medyumların en büyük özelliklerinin sürekli olarak insanlara garantiler vermesi olduğunu görebilirler.

Yani sahte bir medyum insanların güvenlerini kazanabilmek için sürekli olarak kendilerine kısa zaman içinde sonuç alacaklarını veya yaptıkları işlemlerin kesin sonuç vereceğini söylerler. Ancak büyü kaç günde etki eder ve buna benzer soruların yanıtlarını arayan kişiler de gerçek medyumların kesinlikle net bilgiler vermediklerini veya inanlar gereksiz garantiler sunmadıklarını görebilmektedirler. İnsanların her zaman için ilgilerini çeken ve mutlaka farkı amaçlar ile kapılarını çaldıkları kişiler olan gerçek medyumlar büyü işlemlerinden sonuç almak için ellerinden geleni yaparlar ancak bu konuda asla garanti vermezler.

Bu sebeple insanların güvenlerini kazanmaları da kolay olmaktadır. Hangi teknik ile yapılırsa yapılsın bir büyü işlemi hakkında sonuç alabilmek gerçekten de çok zordur ve medyumlar bunu sağlamak için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Çünkü bu işlemler gerçekten de çok zordur ve yapılması için çok uzun zaman boyunca emek vermek gerekmektedir.

Bugüne kadar yapılan işlemlere bakıldığı zaman kimi işlemlerin saatler içinde sonuç verdiği kimlerinin ise haftalar boyunca sürdüğü görülmektedir. Bunun birçok farklı sebebi olabilir. Deneyimli bir medyum kısa zaman içinde sonuç almak istediği zaman büyü işlemlerinden önce mutlaka etki altına almak istediği kişiler hakkında bakım çalışmaları yaparlar. Bu durum büyü kaç günde etki eder veya buna engel bir durum var mı gibi sorulara daha net yanıtlar verilmesi için yeterli olabilmektedir.

2 Yorum

  1. Uğur küpeli

    daha önce bu tür şeylere hiç başvurmadığım için ilk başlarda bir kaç medyum tarafından dolandırıldım sonra medyumlar hakkında araştırmalar yaparak gerçek ve güvenilir medyum bulmaya karar verdim. Bir sitede medyum edis hocanın yorumlarını okudum ilk başlarda güvenemedim konuştuktan sonra kendisine güvenim geldi bana o güveni hissettirdi kendisiyle en etkili papaz büyüsü çalışmasını yaptırmak istedim çünkü benim sorunum ben evliyim sevdiğim kadında evli bu yüzden papaz büyüsün bizim için daha etkili olacağını bir çok yerde okudum. Papaz büyüsü çalışmalarına başladık 8 gün sonra sevdiğim kadının eşiyle aralarında problemler çıktığını ve ayrılmaya karar verdiklerini söylediler neticeleri yavaş yavaş bu şekilde görmeye başladım. Çalışmalar 15 günde bittiğinde ise sevdiğim kadınla bir araya geldik ve eşiyle boşanma davası açtıklarını ayrı eve çıktığını söyledi bende eşimle geçimsizlik nedeniyle anlaşmalı boşanma davası açtım ve böylelikle sevdiğim kadına kavuştum. 0535 891 8597

  2. fatmanur

    Arkadaşlar bende uzman medyum araştırırken Medyum Reha hocam ile karşılaştım. Hakkında biraz araştırma yaptıktan sonra iletişime geçip durumumu anlattım. Hocam bana yardımcı olacağını söyledi. Bana 14 gün çalışma süresi verdi. Hocamın dediklerini yapıp beklemeye başladım. Hocam çalışmalara devam ederken kafama takılanları sorma fırsatım da oldu. Reha hocam gerçekten işini bilen işinde uzman olan her konuda yardımcı olan en güvenilir medyum hocası. Ben sonucu aldım üstünden 2.5 ay geçti hala da bozulmadı işlemim kötü bir şey olmadı. Allah bin kere razı olsun Medyum Reha hocamdan. Eline emeğine sağlık hepinize canı gönülden tavsiye ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!