ana sayfa / medyum yorumları / Büyü yapan medyum hocalar

Büyü yapan medyum hocalar

Büyü Yapan Medyum Hocalar

Büyü yapan medyum hocalar
Büyü yapan medyum hocalar

Dünyanın en eski ve aynı zamanda en ciddi mesleklerinden biri olan medyumluk alanında insanların güvenlerini kazanmanın ne kadar zor olduğunu bilen birçok kişi bu alan hakkında yaptıkları araştırmalardan sonra resmi medyumlara karşı olan saygılarının arttığını belirtmektedirler. Meslekleri hakkında gerekli tüm bilgi ve birikime tam olarak sahip olan medyumlar kısa zaman içinde mesleklerinden istedikleri duruma gelebilmektedirler.

Ancak gerçekten de güvenerek hizmet alınacak medyumların sayıları çok eski zamanlardan bu yana çok az olduğu gibi aynı zamanda insanlar sürekli olarak bu kişiler ile çalışarak ulaşamadıkları sonuçlara kısa zaman içinde ulaşmak istemişlerdir. Son derece özel ve aynı zamanda gizemli işlemlerin yapıldığı bu alanda garantili bir şekilde büyü yapan medyum hocalar ile çalışmak isteyen insanlar öncelikle gerçek medyumların sahip olmaları gereken özellikler hakkında bilgi sahibi olmalıdırlar.

Sahip oldukları bilgiler ve yaptıkları başarılı işlemler ile karşılarında ki kişilere gerekli güveni vermeleri gereken medyumlar ne kadar zor ve aynı zamanda özel bir meslek yaptıklarının farkında olmalıdırlar. Her ne kadar bu meslek yüzlerce yıldan bu yana var olsa bile yine insanlar kesinlikle dikkatli olmalı ve aynı zamanda çalışacakları medyumlar hakkında ciddi bir şekilde araştırma yapmalıdırlar.

Bu araştırmalar da medyumlar ile daha önce çalışan kişilerden öneriler almak veya forum sitelerin de yapılan yorumları okumak insanlar için istenen sonuçların alınması için yeterli olabilmektedir. Günümüzde de birçok kişinin medyumlar ile çalışma fikrine sıcak bakması sebebi ile halen insanlar bu aland araştırmalar yapmaya devam etmektedirler. Önemli olan insanların büyü yapan medyum hocalar hakkında tam olarak nelere dikkat etmeleri gerektiğini bilmeleri ve aynı zamanda çalıştıkları kişiler hakkında çok ciddi bir şekilde araştırmalar yapmalarıdır.

2 Yorum

  1. şule değirmenci

    Sevdiğim adama evlilik büyüsü yaptırmak için bir çok medyum gezdim fakat hiç biri beni inandıramadı kendisine bu yüzden de umutlarımı yitirmek üzereydim. Bunun üzerine daha sonra bir sayfada medyum edis hocanın yorumlarını ve sonuçlarını gördüm. Medyum edis hoca ile ilk kez bir çalışmam olacaktı ve kendisine de güvenmek istiyordum açıkçası. Bunun içinde kendisiyle konuştum telefonda samimi ve gerçekçi konuşmalarından sonra edis hocaya karşı güven hissi geldi ve ona karşı güvensizlik duymuyordum. Edis hoca bizim bilgileri alıp bir bakım çalışması yapacağını ve daha sonrasında ise evlilik büyüsü yapacağını söyledi. Bunun üzerine edis hoca bakım çalışmasında birileri tarafından sevdiğim adama büyü yapıldığını ve bu yüzden evlenmek istemediğini söyledi. Bende bunu bozmasını ve benimle evlenmesini sağlamasını istedim. 4 senedir görüştüğüm fakat bir türlü evlenmek istemeyen bir adamla birlikteydim. Edis hoca yapacağı bu çalışmadan sonra adamın benimle evlenmek isteyeceğini daha sonrasında ise benimle bir daha asla ayrılmayacağını söyledi. Yapılan bu çalışma toplamda 13 gün sürecek ve bu 13 günün sonrasında ise ben evli bir kadın olacaktım. Bu duyguyu düşünmek bile çok güzel gerçekten. Hayatımda ilk defa bir medyum tarafından yardım alıyordum çokta heyecanlıydım aslında. Daha sonrasında bu çalışmalar bitti ve sevdiğim adam benimle birlikte evlenmek istediğini ve bir daha asla ayrılmak istemediğini söyledi. Edis hocanın çalışmasından sonra bende mutlu yuvamı kurmuştum. medyumedis@hotmail.com 0535 891 8597

  2. canan

    medyum atlas hoca çok ilgili ve alakalı bir hoca. bende sizler gibi rahmani çalıştım dolandırıldım ve sonrasında atlas hoca benim gözümü açtı. onun sayesinde kısa zamanda sonuç aldım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir