ana sayfa / medyum yorumları / Büyü yapılan kişi ne hisseder

Büyü yapılan kişi ne hisseder

Büyü Yapılan Kişi Nasıl Davranır

Büyü yapılan kişi ne hisseder
Büyü yapılan kişi ne hisseder

Dünyanın en eski mesleklerinden biri olan medyumluk denince insanların akıllarına hemen büyüler gelir. İnsanlar genellikle bu işlemler hakkında çok şey bildiklerini düşünürler ancak yapılacak kısa bir araştırma ile aslında bilinen şeylerin çok az olduğu net bir şekilde görülür. Bu kadar özel ve aynı zamanda gizemli işlemler de insanların beklentilerini karşılamak için ellerinden geleni yapan medyumlar özellikle gelen sorulara tam olarak doğru yanıtlar vermeli ve aynı zamanda hiçbir zaman risk almadan kendilerini en doğru şekilde yönlendirmelidirler.

Büyü yapılan kişi ne hisseder, zarar görür mü veya bu etkiler tam olarak ne kadar sürer gibi sorular büyüler hakkında yapılan araştırmalar da her zaman ön plana çıkan önemli sorulardır. Bu tarz işlemlerin etkilerinin ne kadar zaman içinde ortaya çıkacağını bilmek kesinlikle mümkün değildir. Özellikle daha önce bu işlemleri yapmamış bir medyumdan bilgi almak çok ciddi bir hata olacaktır.

Çünkü büyü işlemleri son derece kapsamlı ve detaylı işlemlerdir. Birçok farklı teknik ve nesne kullanılarak yapılan bu işlemlerin sonucu herkesin üzerinde farklı olarak ortaya çıkabilir. Bu durum tamamen insanların kişisel enerjileri veya medyumların kullandıkları teknikler ile doğru orantılıdır. Örneğin bir kişinin bilinçaltına etki ederek o kişiyi herhangi bir kişiye açık etmek isteyen medyumlar kimi zaman basit dualar ile istedikleri sonucu kolay bir şekilde alabilirken kimi zaman ise nurani varlıkları insanlara yönlendirip çok ciddi sorunlar yaşamalarını sağlayabilirler.

Bu durum bugüne kadar birçok kez yaşanmış ve çoğu zaman insanların üzerlerinde az da olsa bir manevi baskı oluştuğu görülmüştür. Doğru kaynaklardan veya doğru kişilerden bilgi alan insanlar zaman içinde aslında bu işlemler hakkında ne kadar az şey bildiklerini ve büyü yapılan kişi ne hisseder sorusunun da net bir yanıtı olmadığını görebilirler.

Bir yorum

  1. Elif tunç

    geçen ay sevdiğim çocukla cinsel ilişki yaşadık sonrada benden soğumaya başladığını söyleyip ayrılmak istedi. 2 yıldır birlikteyiz bu zamana kadar çok kez birlikte olmak istedi fakat izin vermedim geçen ay baş başa kaldık ve kendimi tutamadım birlikte olduk söylerken bile utanıyorum. Sevdiğim çocuk istediğini aldıktan sonra bir başkasıyla hayatına devam ediyordu beni de böylece ortada bıraktı gitti kimseye bir şey de diyemedim bu durumu büyü ile halletmek istedim İnternet üzerinden büyü yapan medyumlara baktım tavsiyeler üzerine edis hocayla geri getirme büyüsü ve bağlama büyüsü yaptırdım 16 günün sonunda sevdiğim çocuk bana geri döndü ve bana bağlandı. Şuanda birlikteyiz Allah kısmet ederse kısa bir zaman içerisinde beni istemeye gelecekler edis hocama çok teşekkür ederim. 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir