ana sayfa / medyum yorumları / En güçlü koruma vefki

En güçlü koruma vefki

Koruma Vefki Nedir Nasıl Yapılır

En güçlü koruma vefki
En güçlü koruma vefki

Vefk işlemleri çok eski zamanlardan bu yana var olan ve aynı zamanda sadece çok deneyimli medyum hocalar tarafından yapılabilen önemli işlemlerdir. Zor ve karmaşık bir yapıya sahip olan vefk işlemleri islam toplumlarından ortaya çıkan ve ilk zamanlar manevi korunma amacı ile yapılan işlemlerdir. Özellikle savaşa giden askerlerin korunma altına olmalarını sağlamak için tüm eşyalarına özel olarak çizilen vefk çizimleri halen farklı müzeler de sergilenen eski zaman eşyaların da göze çarpmaktadır.

En güçlü koruma vefki nasıl yapılır ve bu işlemlerin sonuçları nasıl ortaya çıkar gibi konular hakkında araştırma yapan kişiler bu işlemler de çok az kişiye güveneceklerini de görebilmektedirler. Başarılı bir vefk işlemi için öncelikle bir kağıt ve deri parçası üzerine kareler çizerler ve daha sonra bu karelerin içine özel olarak seçilmiş bazı sayıları yazarlar.

Burada amaç bu sayıların toplamlarının mutlaka her iki yönde de aynı olmasını sağlamaktır. Eğer vefk işlemi yapan medyum hoca bu konuya dikkat etmez ve toplamların aynı olmasını sağlamak ise o zaman tüm emekler boşa gidecektir. Kısa zaman içinde ortaya çıkardığı etkiler ile bilinen bu işlemlerin en önemli yanlarından biri de sonuçlarını kesin olmaması ancak insanlara manevi anlamda çok ciddi destek sağlamasıdır.

Bu sebeple eski zamanlar da olduğu gibi günümüzde de vefk işlemlerine karşı olan ilgi çok yüksektir. Fakat ne olursa olsun bu tarz işlemler hakkında herkse güvenmemek ve her zaman için sahip oldukları deneyim ile insanlara gerekli güveni veren medyum hocaları seçmek gerekmektedir. Bu kişilere ulaşan insanların ise mutlaka en güçlü koruma vefki nasıl yapılır veya sonuçları ne kadar zaman içinde ortaya çıkar gibi soruları kendilerine sormaları gerekmektedir.

Bir yorum

  1. Kübra yüksel

    3 tane medyumla çalıştım ikna etme büyüsü için fakat kimseden sonuç alamadım herkes 20 gün 30 gün diye diye 5 ay beklettiler beni sonuç alamadım.
    Tavsiyeler üzerine medyum edis hocayla ikna etme büyüsü yaptım tam olarak 1 ay oldu sonucumu alalı Allah edis hocadan razı olsun.
    benim konum 1 yıllık konuştuğum çocukla ciddi düşünüp evliliği istedim ve aileme bu konuyu anlattım fakat ailem razı göstermedi. her gün aileme konuyu açıp durdum ısrar ettim zorladım sonunda kabul ettiler . fakat sevdiğim adam ilk tanıdığım gibi değildi son zamanlarda gerçek yüzünü göstermeye ve sürekli beni azarlamaya el kaldırmaya başladı. şimdi ise ben yüzüğü atmak ve bu işten vazgeçmek istiyorum fakat ailem ve özellikle annem ve ablalarım abilerim bir kere yüzüğü taktın evlilik yoluna girdiniz dönmek yok diyorlar. adamın bu hallerini ilk başta görsem böyle bir hata yapar mıydım. bu duruma son vermek için araştırmalar yaptım bir kaç medyumla çalıştım ama hep kandırıldım ve paramı aldılar sabret olacak sabret olacak diye diye işler daha da kötüye gitti. sonra gerçek medyum aramaya başladım medyum edis hocanın sitesine denk geldim sonuç alan insanların yorumlarını okuduktan sonra kendisiyle çalışmaya karar verdim. iletişime geçtim çalışma hakkında bilgiler aldım ve ödeme yaptım kendisine son çarem dedim 12 gün süre verdi bana. çalışmalar 10 güne geldiğinde sözlüm benden soğumaya başladı ve ayrılmak istedi. aileler de anlamadı ne olduğunu ama şuanda ayrıldık sonunda mutluyum. böyle bir adamla geleceğimi karartamazdım. Allah razı olsun edis hocamdan 0535 891 8597 medyumedis@hotmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir