ana sayfa / medyum yorumları / Eski sevgiliyi geri döndürme vefki

Eski sevgiliyi geri döndürme vefki

Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Vefki

Eski sevgiliyi geri döndürme vefki hem karışık yapısı hem de güçlü etkileri bilinen özel işlemlerden biridir. Bu işlemleri her hoca yapamaz ve diğer manevi işlemlere göre çok daha ciddi bir bilgi birikim gerektirir. Yapılacak işlemler de mutlaka tüm aşamaların tekrar tekrar gözden geçirilmesi gerekir. Bir kağıt veya deri parçasına yapılan çizimler de içerikler mutlaka doğru olmalıdır aksi takdirde istenen sonuç kesinlikle ortaya çıkmaz. Bu konuda nelere dikkat etmeleri gerektiğini bilmeyen hocalar kesinlikle vefk yapmamalıdırlar. Ancak sevgililerinin kendilerine döndürmek için bu işlemleri yaptıran kişilerin kesin sonuç alacaklarını düşünmemeleri ve sabırlı olmaları önerilir.

Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Vefki Zor mu?

Vefk hazırlamak her zaman için hocaları en çok zorlandıkları işlemlerden biridir. Gerçekten de büyük bir bilgi ve dikkat ister. Özellikle yapılacak çizimlerin içine yazılacak bilgilerin istenen etkileri ortaya çıkarabilmek için en doğru şekilde kullanılmaları gerekir. Karelerin içine yazılacak sayıların toplamlarının her iki yönde de aynı olması gerekir ve doğal olarak bunu sağlamak gerçekten de çok zordur. Ancak çok etkili işlemler olmaları insanların sürekli olarak vefk yapabilen hocaların peşlerinden koşmalarına neden olur. Çok özel bilgiler gerektirdiği için vefk işlemleri hakkında yardım almak isteyen kişiler mutlaka hocalar konusunda çok seçici olmalıdırlar.

Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Vefkini Kimler Yapabilir?

Eski sevgiliyi geri döndürme vefki ile sevdikleri kişileri yeniden geri kazanmak isteyen insanlar öncelikle bu işlemleri kimin yapabildiği araştırmalıdırlar. Çünkü birçok hoca vefk hazırlama konusunda yeterli bilgiye sahip değillerdir. Vefk hazırlayacak bir kişinin dikkatli, sabırlı, bilgili ve en önemlisi de manevi ilimlere hakim olması çok önemlidir. Çünkü bu işlemler de tüm bu özelliklere ihtiyaç duyulur. Kesin sonuç veren vefk işlemleri için yardım alınacak hocaların sayıları çok azdır ve bu sebeple insanlar bu kişilere ulaşmak için tahmin ettiklerinden daha fazla zaman harcamak zorunda kalırlar. Ancak vefk işlemlerini doğru bir şekilde yapabilen hocalardan yardım alınırsa o zaman eski sevgililerin geri dönmeleri kesin olacaktır.

Bir yorum

  1. eski sevgiliyi geri döndürme nasıl yapılır

    Merhabalar benim üniversite ilişkim vardı ama ayrıldık ayrılalı baya oldu birbirimizle hiç bir şekilde konuşmuyorduk bende hala resimleri duruyordu silmeye kıyamıyordum onun için aynı şeyi söyleyemem o beni belki de çoktan unutmuştur. Bu kadar süre ondan ayrı kaldım çünkü beni görmek istemiyordu artık çok kötü davranıyordu bana bir süre uzak kalmak istedim onun iyiliği için ama yapamıyordum içim içimi yiyordu ondan ayrıyım diye. Kendi yollarımla geri gelmeyecekti bana o yüzden bende sıkı bir medyum araştırması yaptım. Çoğu sayfada edis hocanın yorumlarına rastladım benimle aynı durumu yaşayan bir kaç kişiyle de konuştum olumlu sonuçlar aldıklarını söylediler bende çalışmaya karar verdim. Edis hocamla iletişime geçtim eski sevgilimi geri getirmesi için bir işlem yaptı 14 gün sürdü. Bunca zaman niye bekledim diye hep kendime kızdım ilişkimizin başındaymışız gibi her şey çok güzel devam ediyor şimdi Edis hoca iyi ki var güvenle tavsiye ediyorum. 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir