ana sayfa / medyum yorumları / Fincan ve saç teli ile yapılan ayırma büyüsü

Fincan ve saç teli ile yapılan ayırma büyüsü

Fincan ve Saç Teli İle Yapılan Ayırma Büyüsü

Ayırma büyüleri arasında en özellerinden olan ve her medyumun uygulayamadığı fincan ve saç teli ile yapılan ayırma büyüsü tekniklerin de alınacak sonuçlar neredeyse kesindir. Yani bu işlem ile mutlu giden bir evliliğin tam olarak bitmesi çok zaman almaz. Herkesin kısa zaman içinde temine edebileceği basit nesneler ile yapılan bu işlemler de önemli olan eşinden ayrılması istenen kişinin kendisine ait olan saç tellerinin temin edilmesidir.

Aksi takdirde bu işlemler kesinlikle sonuç vermez. Medyumlar bu işlemleri yaparken saç tellerini alarak içi su dolu olan bir fincana atarlar. Daha sonra bu fincana günün belli zamanlarında çok güçlü tılsımların harekete geçmesini sağlayacak olan özel tılsımı sözler okunur. Bu okuma işlemlerinden sonra ise beklenen enerjiler harekete geçer ve eşlerin arasında olumsuz durumların oluşmasını sağlar. İşlemler sona erip evlilik tam olarak bittiği zaman ise fincan içinde ki suyun mutlaka içindeki saç teli ile birlikte akan bir suya boşaltılması gerekir.

Ayırma Büyüsün de Fincan ve Saç Teli Kullanmak

Medyumların hakkında bilgi sahibi oldukları ancak her zaman uygulamadıkları işlemlerden biri olan fincan ve saç teli ile yapılan ayırma büyüsü bu konuda yapılan en güçlü işlemlerden biridir. Ortaya çıkan enerjilerin direk olarak istenen kişileri etki altına alması ve sonucun çok hızlı bir şekilde ortaya çıkması sebebi ile birçok kişi bu işlemler ile herhangi bir evliliğin bitmesini sağlamak için medyumların kapılarını çalarlar. Bu işlemler de beklenen sonuçların ortaya çıkmasını sağlamak için hem sabırlı olmak hem de tüm işlemleri doğru teknikler ile yapmak gerekir.

Özellikle birbirlerini çok seven ve güçlü bağlar ile bağlı olan kişilerin evliliklerini bitirmek için çok daha dikkatli olmak gerekir. Sonuçlar ortaya çıkmaya başladığı zaman araları bozulan ve birbirlerinden uzaklaşmaya başlayan insanlar son olarak evliliklerine nokta koyarlar ve bir daha bir araya gelmezler. Bu sebeple gerekli bilgilere sahip olan medyumlar bir evliliğin bitmesini istedikleri zaman mutlaka fincan ve saç teli ile yapılan ayırma büyüsü tekniklerini kullanırlar.

Bir yorum

  1. Elif

    Merhaba ben Elif 22 yaşındayım güzel bir ilişkim vardı erkek arkadaşım sürekli evlenmek istiyordu. Üniversiteden tanışmıştık o bitirdi benim son senemdi biraz bu yüzden geri duruyordum. Ama erkek arkadaşım çok ısrar ediyordu evlenmek için nişanlanalım diyordu sürekli okulum bitmeden evlenmek istemiyordum. Çok üstüme bu konuda baskı yaptıkça ondan uzaklaştım eskisi gibi sevgim kalmamıştı ona karşı. Ama bir türlü de ayrılamıyorduk ikimiz içinde hayırlısı buydu ama olmuyordu. Bende biraz araştırma yaparak Medyum Edis hocama ulaştım hakkında çok güzel yorumlar yapılmıştı bende hocamla iletişime geçerek durumu anlattım. Hocam beni sağ olsun dinledi yardımcı oldu Allah razı olsun. Edis hocama bana 14 günlük bir çalışma ile sevgilimi benden ayıracağını söyledi. Hocamla sürekli iletişim halindeydik kendisine çok teşekkür ederim yaptığı çalışma için aldığım sonuçtan çok memnunum umarım hepinize Edis hocam ile çalışmak nasip olur gözünüz kapalı güvenebilirsiniz 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!