ana sayfa / medyum yorumları / Fotoğrafla sevgiliyi geri getirme

Fotoğrafla sevgiliyi geri getirme

Fotoğrafla Sevgiliyi Geri Getirme

Bilindiği gibi insanların resimleri birçok büyü işlemlerin de medyumların en çok kullandıkları nesnelerdir. Özellikle kişisel etkileme işlemlerin de o kişilerin resimlerine bakmak ve bu resimlere özel tılsımlı sözler okumak oldukça yaygın bir durumdur. Örneğin bir kişi kendisini terk eden eski sevgilisini yeniden geri kazanabilmek için fotoğrafla sevgiliyi geri getirme işlemlerini yaptırabilir. Bu işlemler de medyumlar o kişilerin yakın bir zamanda çekilmiş olan resimlerine bakarak güçlü enerjilerin harekete geçmesini sağlayacak olan önemli tılsımlı sözleri okurlar. Bu sözlerin tam olarak okunması ve bir harf hatası bile yapılmaması gerekir. Aynı zamanda bu sözlerin mutlaka ezbere ve doğru adetler de okunması da çok önemlidir.

Okunan bu sözlerden sonra ise çoğu zaman o resimler yakılır ve külleri de kimi zaman akan sulara savrulurken kimi zaman ise gömülür. Bu tarz işlemler de resimlerin kullanılması çok kısa zaman içinde çok net sonuçlar alınması için yeterli olabilir. Ancak medyumlar mutlaka işlemleri yapacakları zaman kişilerin isimlerini ve işlemlerin amaçlarını da özel tılsımlı sözlerin araların da mutlaka tekrar etmelidirler. Bu işlemleri yapan medyumlar öncelikle harekete geçecek olan enerjilerin çok güçlü olacağını bilmeli ve aynı zamanda kontrolden çıkan enerjileri nasıl tekrar kontrol altına alacaklarına dikkat etmelidirler.

Fotoğrafla Geri Getirme Büyüsü

Çünkü bu durum ilerleyen zamanlar da beklenmedik sorunların oluşmasına da neden olabilir. Fotoğrafla sevgiliyi geri getirme büyüsü genellikle başarı ile sonuçlanan ve insanların eski mutlu günlerine dönmelerini sağlayan önemli bir işlemdir. Birçok medyum bu tarz işlemleri zorlanmadan yapar. Aynı zamanda ortaya çıkan sonuçların kalıcı olması da terk edilmiş olan kişilerin bu işlemlere olan ilgilerinin her zaman büyük olmasına neden olur. Her ne kadar etkilerinin ne kadar zaman içinde ortaya çıkacağı pek belli olmasa da yine de acı çeken kişiler için yaşanan üzüntülerin bitmesi için bu işlemler akıllara gelen ilk seçeneklerden biridir. Eğer fotoğrafla sevgiliyi geri getirme doğru teknikler ile yapılır ve güvenilir kişilerden yardım alınarak yapılırsa o zaman istenen sonucun alınması çok kolay olacaktır.

Bir yorum

  1. gülşah

    Yakın bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine internetten medyum araştırarak Medyum Edis hocam hakkında yapılan yorumlar beni etkiledi ve zaman kaybetmeden Edis hocam ile iletişime geçerek sıkıntımı anlattım. Allah bin kere razı olsun hocam bana yardımcı oldu bakım yaptı geri dönüş yaparak bana sevgilimi geri getireceğini söyledi bu çalışma için 13 gün verdi. Çalışma bitmeden sevgilim beni aradı konuştuk o kadar mutlu oldum ki hepsi Edis hocam sayesinde. Edis hocama çok teşekkür ederim emeğine sağlık. Size de Medyum Edis hocamı kesinlikle tavsiye ediyorum. 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir