ana sayfa / medyum yorumları / Gerçek büyü yapan medyumlar kimlerdir

Gerçek büyü yapan medyumlar kimlerdir

Gerçek Büyü Yapan Medyumlar Kimlerdir

Gerçek büyü yapan medyumlar kimlerdir
Gerçek büyü yapan medyumlar kimlerdir

Büyü işlemleri hakkında yardım almak isteyen kişiler öncelikle gerçek büyü yapan medyumlar kimlerdir sorusu ile yola çıkmalı ve bu soruya gerekli yanıtları bulmadan kesinlikle harekete geçmemelidirler. Bu işlemler hem çok zor hem de çok riskli işlemlerdir. Bu sebeple herkesin bu tarz işlemler yapmamaları ve denememeleri gerekmektedir. Çok keski zamanlardan bu yana var olan bu işlemler de medyumların amacı manevi enerjileri harekete geçirmek ve kısa zaman içinde istenen kişilerin düşüncelerinde veya davranışların da gerekli değişimleri sağlamaktır.

Bu işlemleri yapabilmek için birçok farklı konuda gerekli bilgilere sahip olmak ve aynı zamanda manevi ilimler hakkında da gerekli bilgilere tam olarak sahip olmak gerekmektedir. Günümüzde birçok kişi ulaşmakta zorlandıkları hedefler için sürekli olarak bu işlemleri kullanmakta ve aynı zamanda deneyimli bir medyum bulabilmek için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Kimi zaman çok riski olabilen bu işlemler de medyumların alacakları riskler sadece kendilerini değil aynı zamanda etki altına almak istedikleri kişileri ve aynı zamanda yardım isteyen kişileri de risk altına atabilmektedir.

Bu sebeple çok gerek olmadıkça bu işlemlerin yapılmaması ve aynı zamanda her zaman için işçinin ehli olan kişiler ile çalışılması gerekmektedir. Bu özel işlemler de insanların beklentilerini nasıl karşılayacaklarını bilmeyen medyumlar kesinlikle insanlara garanti vermemeli ve aynı zamanda tüm işlemler de büyük bir dikkat ile hareket etmelidirler.

Özellikle kara büyü işlemlerin de her zamankinden çok daha dikkatli olmaları gereken medyumlar kendilerini tam olarak geliştirmeden kesinlikle bu işlemleri yapmayı denememelidirler. Aksi takdirde ortaya çıkacak olan sorunlar çok ciddi olabilmektedir. Bu sebeple gerçek büyü yapan medyumlar kimlerdir sorusuna yanıt almadan kesinlikle harekete geçmemek ve araştırmalara gerekli zamanı ayırmak gerekmektedir.

4 Yorum

 1. Tunahan gerçek büyü yapan en iyi medyum

  Arkadaşlar karım son zamanlarda benden uzak duruyor ve soğuk davranıyordu. Bunun üzerine ne yapacağımı hiç bilmiyordum. Bir çok insanla hatta psikolojik destek bile aldım ama fayda etmedi. En son çareyi medyum hoca araştırırken buldum kendimi. Çok insan sonuç almış ve gerçekten sonuç veren medyum hocaları da vardı. Bunun üzerine bende medyum araştırırken insanların sonuç aldığı medyumla çalışmaya karar verdim. Bunun üzerine medyum edis hoca ile çalışmaya başladım. Edis hocadan karıma bir çalışma yapmasını ve mümkün ise bana bağlamasını aşık etmesini benden bir başkasına bakmamasını istedim. Edis hoca bunlar için etkili olacak tek çalışma Etkili ermeni büyüsü çalışması olacak dedi. Hepsi bu çalışmanın içindeymiş bende tamam hocam siz daha iyisini bilirsiniz dedim. yaklaşık olarak 2 hafta sürecek bir çalışmaymış. Bende beklemeye başladım. 10 gün aradan sonra karımda ufak tefek değişmeler olmaya başladı. Eskisinden biraz daha iyiydi ve böyle giderse bende kesin bir sonucu alacaktım. Tam böyle derken 2 hafta sonunda karım tamamen değişti ve bana aşık benden başkasını görmez oldu. Edis hocaya ne kadar teşekkür etsem azdır. Onun sayesinde oldu her şey medyumedis@hotmail.com 0535 891 8597

 2. etkili geri getirme büyüsü

  Edis hoca ile bende bir çalışma yapmıştım. Bundan 2 ay kadar önce karım beni terk etmişti ve evine dönmüyordu. Bende medyum edis hoca ile konuştum ve bu karım için en uygun yapılacak çalışma geri getirme çalışması olacaktı. Bende edis hocaya bıraktım. 12 gün içinde karım evine döndü ve bir daha beni asla terk etmedi. Edis hocanın sayesinde yuvamı kurtardım. Şimdi bende tavsiye ediyorum çalışmak isteyen insanlar çalışabilir gönül rahatlığıyla

 3. Kerim kısa sürede papaz büyüsü yapan medyum

  Etkili papaz büyüsü yaptırmak için gerçek sonuç veren bir medyum araştırmaya başladım. Bunun üzerine bir kaç medyumla çalıştım fakat dolandırıldım. Onlardan ötürü medyum hocalarına karşı biraz kötü bakmaya başladım. Bunun üzerine bir arkadaşımın ısrarı yüzünden medyum edis hoca ile çalışmaya karar verdim. Edis hocadan etkili papaz büyüsü yapmasını ve beni bu sorunlardan kurtarmasını söyledim. Edis hoca yapacağı bu çalışmadan sonra her şeyin yoluna gireceğini ve sadece 14 gün sonunda her şeye yeniden başlayacağımı söyledi. İlk başlarda inanmasam da inanmak istiyordum. Sahiden tam 2 hafta sonra dediği gibi kesin sonucu aldım. Her şeye yeniden başladım. Bu durum karşısında gözlerime bile inanamadım. Arkadaşımın ısrarı olmasaydı belki hala sonuç alamazdım.

 4. metin

  gerçek büyü yapan medyum arıyorum. eşim evi terk etti 2 aydır gelmiyor kimlere gittiysem hep bir hüsran hep bir dolandırıcılık yeter artık bıktım. Bu konuda allah aşkına yok mu sizin güvendiğiniz medyumlar gerçekten sonuç veren yok mu ? arkadaşlar ne olur yardımcı olun bana da

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir