ana sayfa / medyum yorumları / Gerçek ve sahtekar medyumlar

Gerçek ve sahtekar medyumlar

Gerçek Ve Sahtekar Medyumlar

Gerçek ve sahtekar medyumlar
Gerçek ve sahtekar medyumlar

Bilindiği gibi insanlar manevi işlemler hakkında yardım almak istedikleri zaman mutlaka gerçek ve sahtekar medyumlardan korunmak istemektedirler. Bu kişiler insanları çok basit oyunlar ile kandırmakta ve aynı zamanda kendilerine çok ciddi zararlar verebilmektedirler. Bu sebeple kimi zaman insanların bu alana karşı olan güvenlerini de tamamen yok olabilmektedir. Ne olursa olsun çok dikkatli olunması gereken medyumluk alanında her zaman için kendilerini kanıtlamış olan güvenilir isimler ile çalışmak gerekmektedir.

Hem bu kişilerin sayılarının çok az olması hem de şu an medyum olarak bilinen birçok kişinin aslında sahte medyum olması da insanların işlerini çok zorlaştırmaktadır. İlk toplumlardan bu yana sürekli olarak insanların farklı taleplerini çok özel manevi işlemler ile karşılamış olan medyumlar aynı zamanda sahip oldukları gizemli yapıları ile de insanların merak ettikleri kişiler olmuşlardır.

Bu sebeple kendilerine olan ilgi her zaman çok yüksek olmuştur. Bir kişinin gerçek ve sahtekar medyumlardan biri olmadığını anlamak için öncelikle o kişileri ne kadar süreden bu yana bu alanda hizmet verdiklerini bilmek gerekmektedir.

Aynı zamanda daha önce bu kişiler ile çalışan kişilerden gerekli bilgileri almakta insanların medyumlar hakkında daha kısa zaman içinde fikir edinebilmelerine olanak tanımaktadır. Günümüzde birçok kişi bilgiye ulaşmak için internet sitelerini kullanmaktadır. Bu durum medyumlar hakkında araştırma yapmak içinde geçerlidir.

Hem kendilerini hem de çevrelerinde ki kişileri koruma altına almak için mutlaka en güvenilir medyumlar ile çalışmak zorunda olduklarını bilen insanlar bunun için nelerde ve nasıl araştırmalar yapmaları gerektiğini de bilmelidirler. Bu sayede kısa zaman içinde gerçek ve sahtekar medyumlardan korunmanın yollarını bulmak ve aynı zamanda doğru medyum seçimlerini yapmak mümkün olabilmektedir.

4 Yorum

 1. Etkili ermeni büyüsü yapan en iyi medyum

  Selam arkadaşlar benim başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum sizlere. Ben daha önce iyi bir iş yerine sahiptim ama 2 ay sonrasında işlerim bozuldu adeta her şeyimi kaybettim. Birden bire böyle olması biraz garipti ve bu olayı araştırmaya karar verdim. Bir kaç medyumla çalışmaya karar verdim, hepsi ayrı ayrı bir şeyler istiyordu. Sürekli olarak yapıyordum ama zaman geçtikçe anladım dolandırıldığımı ama iş işten geçmişti. Bundan sonra dikkatli olmalıydım. Elde avuçta olan şeyleri de kaybetmeye başladım iyice batmaya gidiyordum. Arkadaşlarımın tavsiyeleri üzerine Medyum Edis hoca ile çalışmaya karar verdim. Edis hocaya durumu anlattım. Edis hocada bir büyü yapıldığını söyledi, merakla ne gibi bir büyü hocam dediğimde ise işlerin bozulsun diye papaz büyüsü yapılmış gibi görünüyor dedi. Neden hocam kim yapar böyle dediğimde ise işleri kötüye giden insanlar kıskanır böyle şeyleri ve onlarda kötüye gitsin diye yapar dedi. Peki hocam bozamaz mıyız bunu dediğimde ise, aradan 14 gün geçmeli ben bu büyüyü bozacağım ama Etkili ermeni büyüsü ile bozacağım sende daha dikkatli olmalısın dedi. Tamam Edis hocam siz bozun ben daha dikkatli olurum. Aradan 14 gün geçti işlerim açıldı adeta daha çok kazanmaya başladım eskisi gibi. Ama her zamanda dikkatli olmaya çalıştım. medyumedis@hotmail.com 0535 891 8597

 2. Geri getirme büyüsü yapan etkili medyum

  benim sorunum sevdiğim adamı bir kadın tarafından kaybetmek üzereyim. Yıllardır birlikte konuşup her anımı her günümüzü birlikte geçirdiğim adamla ileri zamanda evlilik olmasını beklerken bir kadının gelip elimden alıp gitmesi benim zoruma gitti. Bu yüzden de ben artık iyi bir medyum araştırmaya karar verdim. Medyum hoca araştırırken karşıma çıkan medyum reha hocanın yorumları ve sonuçları sayesinde ona güvenim arttı. Daha sonra reha hocadan bu kadın için bir büyü yapmasını ve benim olan adamdan uzak durmasını benim olanın ise bana geri gelmesini söyledim. Reha hocada kadına soğutma büyüsü yapacağını ve benim olana ise de bana geri gelmesi için geri getirme büyüsü çalışması yapacağını ve bu büyünün sonunda her şey yoluna gireceğini söyledi. Reha hocanın bu çalışmaları 14 gün sürecek ve bu sürenin ardından her şey yoluna girmiş olacaktı. 14 gün sonra kadın adamdan soğuyor ve sevdiğim adam ise bana geri geliyor. Her şey kaldığı yerden devam ediyor. Tekrardan mutlu mesut devam ediyoruz. 0538 714 2065

  • neslihan

   Bacım çok üzüldüm yorumunu okudum ve nedense bu tarz sorunlar benimde başıma geliyordu. Bende etkili güvenilir uzman medyum arıyordum senin yorumundan sonra medyum reha hoca ile çalışmaya başladım.

   • Nuriye

    Neslihan sonuç aldığın zaman yazar mısın? bende çalışmak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir