ana sayfa / medyum yorumları / Geri döndürme büyüsü

Geri döndürme büyüsü

Geri Döndürme Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır

Geri döndürme büyüsü
Geri döndürme büyüsü

Bir kişinin verdiği karardan dönmesini sağlamak için elinden geleni yapmasına rağmen bir türlü istediği sonucu alamayan insanlar için bu durum sıkıcı olabilir. Özellikle riskli ve sadece kendisini değil aynı zamanda çevresinde ki kişileri de ilgilendiren kararlar da çok daha önemli bir hale gelen bu durum insanların gerçekten de sorunlu zamanlar yaşamalarına neden olabilir.

Bu gibi durumlar da ellerinden geleni yapmalarına rağmen sonuç alamayan insanlar genellikle medyumların yaptıkları geri döndürme büyüsü işlemlerinden yardım alırlar. Bu işlemler kısa zaman içinde insanların düşüncelerin de ciddi değişimler yaşanmasını sağlar ve aynı zamanda bu değişimler kalıcı olur. Özellikle insanların zarar görmemeleri veya risk altına girmemeleri de bu tarz işlemlere olan ilginin her zaman yüksek olmasını sağlamıştır. Ancak bu işlemlerin istenen sonucu vermesi için en önemli kural etki altına alınmak istenen kişilerin kararlarını kesinlikle uygulamaya başlamamış olmalarıdır.

Yani ilgili kişiler kararlarını uygulamaya başlamışlarsa o zaman geri döndürme büyüsü yapmanın bir anlamı kalmamaktadır. Bu kadar eski ve bu kadar özel bir işlem de ne olursa olsun mutlaka güvenilir ve garantili medyumlar ile çalışmaları gerektiğini bilen birçok kişi özellikle hızlı ve garantili sonuçlar almanın tek yolunun bu olduğunu unutmamalıdırlar.

Medyumlar ilgili kişilerin resimlerine veya eşyalarına okudukları özel dualar ile sadece birkaç saat içinde düşüncelerinin değişmesini sağlayabilirler. Bu deneyim bir medyum için zor değildir. Ancak acele etmek ve kesinlikle o kişilerin kararlarının uygulamaya başlayıp başlamadıklarını takip etmek gerekir. Bu sayede yapılan işlemlerin sonuçları da garanti altına alınmış olunabilir. Geri döndürme büyüsü işlemlerin de medyumların verdikleri bilgilerin dışına çıkmamak ve tüm işlemleri bilinçli bir şekilde tamamlamak istenen sonuca ulaşabilmek için çok önemlidir.

Bir yorum

 1. Geri döndürme büyüsü kaç günde sonuç verir

  Geri döndürme büyüsü yapmak için ben de birçok medyumlarla iletişime geçtim Herkes farklı şeyler anlattı Hepsi farklı çalışmalar yaptı ama sonuç olmadı Sürekli bir engel tekrardan masraf çıktı.
  Benim kötü bir amacım yoktu eşimi tekrardan evine geri döndürmek için Hoca arıyordum eşimin hayatında başka bir bayan vardı Ve bu bayan bizim yuvamızı yıktı Bu nedenle de İnternet üzerinde gerçek medyumlar kimdir diye araştırma yaptım son kez şansımı denemek istedim ve birçok sayfada Medyum Edis hocayı tavsiye ediyorlardı tavsiyeler üzerine Medyum Edis hocayla da son kez çalışmak istedim. Kendisini aradım sorunlarımı kısa ve net bir şekilde paylaştım giden eşimi geri getirmek için kendisinden yardım istedim.
  Bakım sonucu yapılacak çalışmayı ve sonucunu Kaç günde sonuç alabileceğimi dair bilgiler edindim eşimden hiçbir şekilde haber alamıyordum Bu nedenle de kendisine bir şey yedirip içeremezdim. bunu da hocaya söyledim. Yapacağımız çalışma da yedirme içirmeli bir şeyin olmadığını ve her şeyin kendisinin yaptığını söyledi ve kendisi hakkında iyi bir araştırma yaptıktan çalışmalara başladık.
  Çalışmaların 7 gününe geldiğimizde ise arayıp sormayan eşim birden arayıp sormaya başladı Benim kesin olarak sonucu alacağıma o gün inanmaya başladım ve rahatladım. Çalışmanın 14 gününde ise eşim tekrardan aradı evine geri dönmek istedi ve hayatındaki olan bayandan da tamamen soğuduğunu bir hata ve bir yanlış yaptığını söyledi.
  Yapılan çalışmalar bittikten sonra eşim tekrardan bana geri döndü bana bağlandı hayatındaki bayandan ise tamamen soğumuştu bir daha asla ve asla hayatımıza kimse giremeyecekler Medyum Edis Hoca çok başarılı ve gerçek bir medyum bana sonucu verdiği için kendisine teşekkür ediyorum ve sonuç almak isteyen insanlara da buradan Medyum Edis hoca mı tavsiye ediyorum. 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir