ana sayfa / medyum yorumları / İsviçre en iyi medyum hoca

İsviçre en iyi medyum hoca

İsviçre En İyi Medyum Hoca

Medyumlar, kendilerine bahşedilen ruhani ve psişik yetenekleri kontrol etmesini bilen ve bu manevi güçle normal insanların eremeyeceği boyutlara erebilen kimselerdir. Bu boyut kimi zaman artık hayatta olmayan insanların ruhları olurken kimi zaman da farklı bir boyut olan cinler boyutudur. İsviçre en iyi medyum hoca size dilediğiniz medyumluk hizmetini verebilir. Geçilen cinler boyutundan kimi zaman yardım alınabildiği gibi kimi zaman da birinin aleyhinde kullanılabilirler.

Farklı boyutlarla iletişime geçebilmenin yanı sıra donatıldıkları manevi güçlerini birine büyü yapma ya da birindeki büyüyü kaldırmak için de kullanabilirler. Ancak medyumluk istenildiği zaman öğrenilip yapılabilen bir iş değildir. Kişi, dünyaya gelişiyle birlikte bu yeteneklere sahip olmalıdır ve aynı zamanda bunları nasıl kullanacağını kontrol edebilmelidir. Aksi takdirde kontrol edilemeyen ruhani güçleri kişiyi kötü etkileyebilir.

Medyum olduğunu iddia eden fakat tecrübesiz olan kişilerden medet umulduğu vakit beklediğiniz etkiyi almak bir yana, olaylar aleyhinize de gelişebilir. Bilinçsizce yapılan büyülerin etkileri sizi bulabilir ya da üzerinizden kalkmasını istediğiniz büyünün tesiri daha da artabilir. İstenmeyen sonuçlar her zaman da kolaylıkla çözülemeyebilir. Bundan dolayı bir medyumdan yardım alacaksanız doğru karar vermeli, işin ehlinden medet umarak riskleri göze almamalısınız. Bilinçsiz bir medyumdan aldığınız yardımda işlerin ters gitmesi halinde artık geri dönüşü dahi olmayabilir.

Bilinçsiz medyumların yanında bir de medyumluk iddiasıyla ortaya çıkan sahte medyumlar vardır. Genellikle fal iddiasıyla ortaya çıkıp insanları manipüle ettikten sonra kazanç kapısını büyütmek amacıyla medyumluk sıfatına bürünürler. Oysaki medyumlukla hiçbir alakaları olmamakla birlikte kahve falından gelecek göremezler. Tabiri caizse tek amaçları kolay yoldan gelir elde etmek olan bu kişiler insanların maddi gücünü sömürdükleri gibi çaresizliklerini de kullanmaktadırlar.

Medyumluk sanıldığının aksine kolay icra edilebilen bir iş değildir. Her şeyden önce özünde çok okumak, çok bilgilenmek vardır. Farklı farklı dillerden çeviriler ve farklı kültürler medyumluğun özünde bulunan unsurlardır. Bu çalışmalar da ellerinde bulunan manevi gücü daha da tesirli hale getirir, ruhani güçlerine kontrol getirmeyi sağlar. Bundan dolayı deneyimsiz ya da bilinçsiz medyumlar tercih edilmemelidir. Tercih etmek size pek bir yarar sağlamayacağı gibi işler sizin için tersi yöne de dönebilir.

Sahip olduğu güçleri kullanma yolunu seçen medyumların insanlar için yapabildikleri çeşitli şeyler vardır. Kimi zaman artık hayatta olmayan kişilerin ruhlarıyla iletişime geçmek olduğu gibi kimi zaman da cinlerle iletişime geçerek yardım alabilirler, onları aracı kılabilirler. Hayatta olmayan kişilerin ruhlarıyla iletişime geçip onlardan bilgi alabilir, iletişiminize aracı olabilirler.

Yardımınıza bu şekilde el uzattıkları gibi bazen de ilginiz doğrultusunda yaptırmak istediğiniz büyülere adres olabilirler. Ancak büyü talebinde bulunurken kesin kararlı olmalı ve ne yaptığınızı bilmelisiniz. Bunun yanında bir medyumdan büyü talebinde bulunurken inancınızı diri tutmalı, iradenizi korumalısınız. Büyü işleri medyumun manevi gücüne baktığı kadar sizin manevi inancınızdan da etkilenmektedir. Aksi halde yaptırmak istediğiniz büyüler işe yaramaz.

Sıklıkla ilgi duyulan büyüler arasında geri getirme büyüsü, kendine bağlama büyüsü, kısmet açma ya da kapama büyüsü, dil bağlama büyüsü, evlilik büyüsü, aşık etme büyüsü, ayırma büyüsü, erkeklik bağlama büyüsü, canbar büyüsü gibi büyüler bulunmaktadır. Bu tür büyüler yapılabilindiği gibi muska yazma, tılsım oluşturma, vefk yapma, ölülerin ruhlarıyla iletişime geçme gibi yardımlarda da bulunabilirler. Söz gelimi bu yardımları ne yaptığını bilen ve gerçek bir medyumdan istemelisiniz. İsviçre en iyi medyum hoca tüm bu dileklerinizi gerçekleştirmede size yardımcı olabilir, dilediğiniz medyumluk hizmetini size verebilir.

Bir yorum

  1. büyü yapan en iyi medyum hoca

    eski eşim sürekli beni tehdit ediyordu sürekli ailemle bana yapmadığını bırakmadı polise başvurduk olmadı ne yaptıysam olmadı ailemi korumam gerekiyordu yapamıyordum kadın başıma olmuyordu. Annem babam ikisi de yaşlı oldukları için onlara bir şey yapmasından çok korkuyordum beni ölüm tehditleri ile korkuyordu artık diğer kadınlar gibi ölmek istemiyordum ve eski eşime büyü yaptırmaya karar verdim internet üzerinde herkesin tavsiye ettiği edis hocayla çalıştım soğutma ve uzaklaştırma büyüsü yaptı eski eşime 14 gün boyunca bekledim ve sonrasında ise eski eşimden bir daha haber alamadım kesinlikle ne bir mesaj geldi ne bir tehdit duydum sonunda kurtuldum Edis hocamdan Allah razı olsun herkese tavsiye ederim kendisini 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir