Kara büyü

Kara Büyü Nedir Nasıl Bozulur

Kara büyü
Kara büyü

Dünyanın en eski zamanlarından bu yana var olan ve aynı zamanda hem insanların çok çekindikleri hem de çoğu zaman uzak durabilmek için kendilerini koruma altına aldıkları işlemler olan kara büyüler kesinlikle kendilerini kanıtlamış olan güvenilir ve gerçek medyumlar tarafından yapılmalıdır. İçinde birçok farklı büyü işlemini barındıran bu sınıfın en önemli temsilcileri sabun büyüsü, kaşık büyüsü, papaz büyüsü veya domuz yağı büyüsüdür. Tüm bu işlemler farklı teknikler ile yapılmalarına rağmen sonuçları aynıdır ve insanlara aynı şekilde sıkıntı yaşatırlar.

Bu işlemleri yapan medyumlar mutlaka sonuçların yakından takip edilmesini ve kimi zaman kontrolden çıkan enerjiler sebebi ile insanların ciddi sorunlar ile karşı karşıya kalabileceklerini belirtmektedirler. Doğal olarak insanlar herhangi bir kişinin ciddi sıkıntılar çekmelerini istediklerin de kara büyü işlemlerini deneyeceklerse mutlaka bu işlemler hakkında deneyimleri olan güvenilir ve garantili medyumları seçmelidirler. Yüzlerce yıldan bu yana çok farklı teknik ve nesneler ile yapılmış olan bu işlemleri doğru bir şekilde yapmayan medyumlar etki altına aldıkları kişileri olduğu kadar kendilerini ciddi bir şekilde risk altına atabilirler.

Hiçbir zaman bilinçsiz bir şekilde yapılmaması gereken bu işlemler de kimi zaman medyumlar kendilerine gelen talepleri ger çevirdikleri gibi aynı zamanda insanların farklı işlemler denemeleri konusunda uyarmaktadırlar. Özellikle kimi zaman insanların bu işlemleri tek başlarına yapmayı denemeleri ortaya çok ciddi sorunların çıkmasına ve aynı zamanda bu sorunların geri dönüşü olmayan boyutlar da olmasına neden olmaktadır.

Doğal olarak birçok kişi bu tarz işlemleri denemeyi çok istemelerine rağmen aynı sorunları yaşayacaklarını düşündükleri için uzak kalmanın en doğru karar olacağını düşünebilmektedirler. Fakat kara büyüler hakkında deneyimleri olan ve daha önce bu tarz işlemleri yapan medyumlar sahip oldukları deneyim ile insanlara gerekli güveni verip taleplerini sorunsuz bir şekilde yerine getirebilirler.

2 Yorum

  1. sudenaz / medyum edis hoca

    aslında bu yorumu yazmamda ki en büyük amacın medyum edis hocamın yuvamı kurtardığı için teşekkürlerimi söylememdir.
    yaklaşık olarak 7 aydır eşimle aramız çok kötü ve 7 aydır ne aradı ne sordu hiç bir şekilde ulaşamadım kendisine ayrılmaya boşanmaya karar vermişti kendi kafasında bu evliliği daha fazla yürütemeyeceğini söyledi ve beni boşamak istedi. bu konuyu çok sevdiğim ve değer verdiğim bir arkadaşımla paylaştım bende çünkü çok dolmuştum içimi dökmem lazımdı. konuştuktan sonra arkadaşımın ablası da aynı şekilde sorunlar yaşadığını ve medyum edis hoca diye biriyle büyü yaparak hallettiğini söyledi. zaman kaybetmeden medyum edis hocayı aradım eşimden 7 – 8 aydır haber alamadığımı ve boşanmak istediğini söyledim. bilgilerimi alarak bakımlar yaptı ve bakım sonucu eşime bir başkası tarafından yapılan büyü olduğunu öğrendim. hiç zaman kaybetmeden ödememi yaptım ve biran önce kısa sürede sonuç almak için ermeni büyüsü yaptırdım. yapılan çalışmalar 9 günde sonuç verdi ve çalışma bittikten sonra eşim boşanmaktan vazgeçti ve bu yaşanılanlardan dolayı çok pişman olduğunu söylemeye başladı. zaman biraz geçtikçe her şey daha da iyi olmaya başladı şuanda eşimle birlikteyiz ve çok mutluyuz edis hocamın sayesinde. 0535 891 8597

  2. nurgül

    Hayırlı günler ben oğlum için bir medyum arayışına girmiştim. Gelinimle oğlumun arası kötüydü bir iyiyse iki gün kötüydü. Oğlum bu duruma çok üzülüyordu gelinim özünde çok iyi bir insandı ama son zamanlar da evine bakmamaya başladı çocuklarıyla ilgilenmiyordu. Oğluma ilgi göstermiyordu. Oğlumu ne zaman arasam hep bu dertler oğlumun üzülmesini istemedim ve medyum aradım ilk hoca dolandırıcı çıktı. Tekrar başka hocalar aramaya başladım. Karşıma medyum Reha hoca çıktı. Hocamı biraz araştırıp hemen iletişime geçtim. Derdimi anlattım hocam bana yardımcı olacağını söyledi. İşlem süresi 14 gün söyledi Reha hocam. Hocam çalışmaları bitirdikten sonra 3 4 gün sonra oğlumu aradım ne var ne yok diye her şeyin iyi olduğunu düzelmeye başladığını söyledi. Reha hocamdan Allah bin kere razı olsun onun sayesinde oğlumun evliliği düzene girdi. Yıkılmaktan kurtardı denebilir oğlumun yuvasını çok teşekkür ederim gerçekten tekrardan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir