ana sayfa / medyum yorumları / Kara sevda büyüsü

Kara sevda büyüsü

Kara Sevda Büyüsü Nedir Nasıl yapılır

Kara sevda büyüsü
Kara sevda büyüsü

Bilindiği gibi birçok kişi sevdiği insanın kendisine aynı şekilde karşılık vermemesi sebebi ile çok ciddi üzüntüler yaşar ve aynı zamanda bu durum çevresinde ki kişileri de çok üzebilir. Bu gibi sorunlar yaşayan kişiler sevdikleri insanların da kendilerini sevmeleri ve aşık etmesi için genellikle deneyimli medyumların kapılarını çalar ve kendilerinden kara sevda büyüsü işlemleri hakkında bilgiler almak isterler.

Çünkü bu işlemler çok etkilidir ve kısa zaman içinde insanların üzerlerin de çok ciddi etkilerin oluşmasını sağlayabilirler. Etki altına alınan kişiler kısa zaman içinde daha önce ilgilerini çekmeyen hatta varlıklarından dahi haberleri olmayan insanlara karşı kara sevda derecesinde bağlanırlar. Çok eski zamanlardan bu yana var olan bu tarz işlemler aşk veya bağlılık büyüsü gibi isimler ile de anılabilirler.

Genellikle aynı teknik veya nesneler ile yapılabilen bu işlemler de özellikle insanların resimlerini veya sürekli olarak kullandıkları özel eşyalarını kullanabilen medyumlar bu nesnelerin üzerlerine okuduklar özel tılsımlı sözler ile insanların üzerlerin de çok ciddi değişimlere neden olabilirler. Yapılan işlemlerin etkileri genellikle 1 veya 2 hafta gibi bir süre içinde ortaya çıktığı gibi aynı zamanda insanlar bu işlemler sebebi ile sorun yaşamazlar.

Doğal olarak medyumlar bu işlemler hakkında talep aldıkları zaman genellikle geri çevirmeden insanların taleplerini en doğru teknikler ile yerine getirmek isterler. Hazırlanan özel muskalar ile de aynı sonuçları alabilen medyumlar bu işlemlerin sonuçlarının kalıcı olması için sonuçları sürekli olarak takip eder ve okudukları özel söz veya dualar ile desteklerler. Birçok kişinin hayatın da çok ciddi değişimlere neden olmuş olan kara sevda büyüsü işlemleri ak büyüler içinde yer alır ve bu sebeple insanlar da bu işlemleri denemekten tereddüt etmezler.

Bir yorum

  1. Cansel sevinç

    bende eşim için geri getirme ve aşık etme büyüsü yaptırdım İnternet üzerinden bulduğum bir kaç hocaya başvurdum kimisi okuma yaptı kimisi muskalar gönderdi her şeyi söyledikleri yaptım ettim ama daha da beter olmaya başladı her şey hiç bir gelişmede olmadı çok param gitti. Aslında ben parasında değilim uzun süre umutla bekledim olacak diye elimden geleni yaptım bu şekilde sonuçla karşılaşınca beni çok üzdü resmen yıkıldım. Biraz geniş araştırmalar yaptım ve bir kaç arkadaşın medyum edis hocadan sonuç aldığını okudum ve tavsiyeler üzerine kendisi arayarak şeytani işlemler yaptırdım. 12 günde eşimi geri getirerek bana bağladı şeytani işlem denilince ilk başlarda korktum günah diye ama medyum edis hocam bu konuda beni aydınlattı. Sonuçta rahmani de şeytani de büyü olarak geçiyor önemli olan niyeti kötü amaçla kullanmamak. Bende herkes gibi sonucumu aldım ve medyum edis hocama teşekkür ederim. 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir