ana sayfa / medyum yorumları / Medyum şikayet

Medyum şikayet

Sahtekar Medyum Şikayetleri

Medyum şikayet
Medyum şikayet

Bilindiği gibi medyum arayan kişiler özellikle medyum şikayetlerinin yer aldığı alanlar da yapacakları araştırmalar ile kimden yardım almaları gerektiğini veya kimlerden uzak durmaları gerektiğini kolay bir şekilde öğrenebilmektedirler. Özellikle forum sitelerin de yer alan bilgiler sayesinde insanlar medyum seçimlerini çok rahat bir şekilde yapabilirler. Bir medyumun güvenilir bir isim olabilmesi için uzun zaman boyunca başarılı işlemler yapması ve aynı zamanda kendisini geliştirme konusunda da kesinlikle durmaması gerekmektedir.

Sürekli olarak daha çok bilgi edinmesi gereken bu kişiler özellikle kısa zaman içinde aldıkları başarılı sonuçlar ile mutlaka insanların birbirlerine önerdikleri önemli isimler haline gelebilirler. Bu meslek yüzlerce yıldan bu yana ancak çok az kişi tarafından yapılmışıtr. Özellikle eski zamanlar da devlet yöneticilerinin dahi medyumlardan yardım almadan önemli kararlar vermedikleri düşünülürse o zaman bu mesleğin ne kadar önemli ve özel bir meslek olduğu çok daha net bir şekilde anlaşılabilmektedir.

Hangi işlem hakkında talep alırlarsa alsınlar mutlaka tüm talepleri kısa zaman içinde karşılamaları gereken medyumlar aynı zamanda sahte medyumların sebep oldukları olumsuz durumları da tamamen yok edebilmelidirler. Çok uzun zaman boyunca emek verip ancak insanların güvendikleri ve her zaman önerdikleri isimler haline gelebileceklerini bilmeleri gereken medyumlar meslekleri hakkında oluşan olumsuz ön yargıları da mutlaka kısa zaman içinde dağıtabilmelidirler.

Çalıştıkları medyumlardan istedikleri gibi sonuç alamayan kişiler sürekli olarak başka insanları da uyarıp bu kişilerden uzak durmalarını önermektedirler. Özellikle daha önce medyumlar ile çalışmayan kişilerin risk altına girmemeleri için mutlaka bu tarz durumlardan sonra yapılan medyum şikayetlerini yakından takip etmeleri gerekmektedir. Bu sayede hem kendilerini hem de çevrelerinde ki kişileri bu kişilerin tuzaklarından korumaları çok daha kolay bir hale gelecektir.

2 Yorum

  1. yasemin güner

    arkadaşlar medyum seyitali hoca dolandırıcı beni dolandırdı telefonlarıma bile bakmıyor kesinle bu kişiden uzak durun. Bu kişi tarafından dolandırıldıktan sonra tedbirli bir şekilde medyum aramaya başladım güvenilir medyumlar kimlerdir diye medyum ararken medyum edis hoca hakkında yapılan yorumlara rastladım ve bu yorumları okudum kendisi hakkında araştırmalar yaptım bu araştırmalarım da hiç bir kötü bir yoruma denk gelmedim. Kendisini aradım konuştum sorunumu dile getirdikten sonra süryani büyüsü çalışması yaptırdım kendisine 15 gün gibi bir zaman verdi bana bu sürede sonuç alacağımı dile getirdi ilk başlarda inanmadım çünkü daha önce mağdur olduğum için inanmak gelmedi içimden. Verilen sürecin bitmesine yakın sonuçlar almaya başlayınca bu sefer sonucu alacağıma inandım umutlu bir halde 15 günün bitmesini bekledim ve verilen sürecin bitmesiyle sonucu almam bir oldu bu konuda bana yardımcı olan medyum edis hocama çok teşekkür ederim. Medyum edis hocayı bende tavsiye ediyorum herkese 0535 891 8597

  2. Mehmet yilmaz

    HAKAN ZAYNALOV HOCAYLA ÇALIŞAN OLDU MU ACABA. BANA GIVEN VARDI BUGÜN BAŞLADIK ISLEME ALLAHIN IZNIYLE. DAHA ÖNCE ÇALIŞAN VARSA BILGI VEREBILIR MI. HAKKINDA OLUMSUZ YORUM OKUMADIM AMA.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir