ana sayfa / medyum yorumları / Medyum tavsiye

Medyum tavsiye

Tavsiye Edilen Medyum Hocalar

Medyum tavsiye
Medyum tavsiye

Her türlü manevi işlem hakkında medyum tavsiyesi almak isteyen insanlar yapacakları doğru araştırmalar ile mutlaka kendilerine yardımcı olacak güvenilir isimlere ulaşabilirler. Mesleklerini en iyi şekilde temsil edip insanların güvenlerini kazanmış olan kişiler ile çalışmak isteyen insanlar bu konuda çok dikkatli olmalı ve kesinlikle rastgele seçimler yapmamalıdırlar. Medyumların gerçekten de güven kazanıp insanların birbirlerine önerdikleri kişiler olabilmeleri için kendilerini sürekli olarak geliştirmeleri ve kendilerini her türlü manevi ilim dalı hakkında geliştirmeleri gerekmektedir. Ancak bu sayede mesleklerinin güvenilir ve tavsiye edilen isimleri arasına gireceklerini de bilmelidirler. Bu meslek, hakkında eğitim alınacak bir meslek değildir.

Bu sebeple insanlar çok dikkatli olmalı ve karşılarına çıkan bir medyumun gerçekten de mesleği hakkında kendisini tam olarak geliştirmiş olmasına çok dikkat etmelidirler. Bugüne kadar yaptıkları özel işlemler ile birçok kişinin güvenini kazanmayı başardıkları gibi aynı zamanda insanları şaşırtmayı da başarmış olmaları gereken gerçek medyumlar özellikle sahte medyumların sebep oldukları güvensizlik ortamını da tamamen yok etmelidirler. Daha önce medyumlar ile çalışmayan ancak sahte medyumların sebep oldukları olumsuzluklar sebebi ile bu alana karşı olumsuz ön yargıları olan kişiler de kesinlikle risk almamalıdırlar. Bunun için forum siteleri veya benzeri alanlar da yer alan yorumları okuyup medyum tavsiyesi almak çok önemlidir. Bu sayede risk almadan kısa zaman içinde en doğru seçimler yapılabilir.

Bir yorum

  1. Burcu

    Merhabalar arkadaşlar benim çok sorunlarım vardı açıkçası bundan sonra düzeleceğini hiç düşünmüyordum umudum yoktu yani ama Edis hoca sayesinde sağ olsun tekrar doğmuş gibi oldum. Şimdi sizlere kısaca bahsetmek isterim eşim benden boşanmak istiyordu fakat eşimi çok seviyorum ve çocuğumun babasız büyümesini istemiyordum. Eşim benle çocuğumu tek başına bırakıp annesine taşındı arada bir çocuğu görmeye geliyordu parka götürüyor geri getiriyordu. Benimle tek kelime bile etmiyordu bende herkes gibi çareyi medyum da aramaya başladım. Öyle sitelerde gezinirken Edis hocanın yorumlarından yola çıkarak Edis hoca ile çalıştım. Edis hoca sağ olsun bana 16 günde eşimi geri döndürdü. Allah razı olsun Edis hocamdan herkese tavsiyemdir. 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir