ana sayfa / medyum yorumları / Medyumlar hakkında bilgi

Medyumlar hakkında bilgi

Medyumlar Hakkında Bilgi

 

medyumlar hakkında bilgi
medyumlar hakkında bilgi

Bilindiği gibi birçok kişi medyumlar ile çalışmak istedikleri halde medyumlar hakkında bilgi almak için hangi kaynakları tercih etmeleri gerektiğini bilmedikleri için çok ciddi sorunlar yaşayabilmektedirler. Bu alanda birçok kişi doğru medyumların nasıl seçilmeleri gerektiği hakkında tam olarak bilgi sahibi değildir. Doğal olarak bu kişiler yaptıkları araştırmalar da genellikle karşılarına çıkan ilk kişilere güvenmektedirler.

Doğal olarak bu durum hem kendilerini hem de konu ile alakası olan diğer insanları da çok ciddi riskler ile karşı karşıya bırakmaktadır. Uzmanlar bu alanda hiçbir zaman risk alınmaması gerektiğini belirttikleri gibi aynı zamanda medyum seçimleri için kesinlikle konu hakkında bilgileri olan kişilerin de kapılarının çalınmasını önermektedirler.

Bu alanda hizmet alarak amaçlarına ulaşmayı başarmış olan birçok kişi olması sebebi ile bu kişiler ile yapılacak olan görüşmeler her zaman için insanların kısa zaman içinde istedikleri tüm bilgilere ulaşabilmeleri için yeterli olacaktır.

Bilindiği gibi birçok kişi yapılan tüm uyarılara rağmen bu konuda gerekli adımları zamanında atmamakta ve bu durum sadece kendilerini değil aynı zamanda konu ile alakası olan kişileri de tahmin etmedikleri şekilde farklı sorunlar ile karşı karşıya bırakmaktadır.

Medyumların yaptıkları işlemler de kullandıkları teknikler kimi zaman çok riskli bir hale gelebildiği giib aynı zamanda bu işlemleri herkesin yapamadıklarını da kesinlikle unutmamak gerekmektedir. Bu sebeple medyum seçimleri her zaman için insanlar için son derece önemli olan ve aynı zamanda kesinlikle risk alınmaması gereken bir konu olmuştur.

Çalışmak istedikleri medyumlar hakkında bilgi arayan kişiler de kesinlikle doğru kaynaklardan veya doğru kişilerden bilgiler aldıklarından emin olmadan asla harekete geçmemelidirler. Bu sayede kısa zaman içinde istenen sonucu almak ve risksiz işlemler yapmak mümkün olacaktır.

4 Yorum

 1. yakup

  Arkadaşlar ben bundan 3 ay kadar önce medyum hakanla çalıştım. Fakat beni oyaladı sürekli olarak oldu olacak diye diye 2 ay boyunca kandırdı. Siz siz olun medyum hakana inanmayın. Ben şimdi bu hatamdan döndüm. Er yada geç ama şimdi iyi bir medyum hocaya ihtiyacım var. Yuvam dağılmak üzere

  • Kaan bora Gerçek güvenilir medyum arayanlar

   Yakup medyum edis hocayı tavsiye ederim sana bende senin gibi bir çok medyumla çalıştım mağdur oldum. bazı güzel insanların yorumlarına denk gelerek tavsiyeler üzerine medyum edis hocayı buldum ve işlemler yaptırdım kısa sürede sonuç aldım seninde çalışıp sonuç almanı isterim.

 2. Ela medyum ve medyumlar

  Adım Ela ben erkek arkadaşıma bana bağlanması için bağlama büyüsü çalışması yaptırmıştım. Reha hocaya şimdi de bana deli divane aşık olmasını içinde etkili aşk büyüsü yaptırmak istiyordum. Reha hocayı arayarak hocam ben şimdi yine bir çalışma yaptırmak istiyorum. Bu seferde aynı kişiye yapacağız dedim. Reha hocaya etkili aşk büyüsü yapmasını söyledim. Reha hocada bu konuda tamam yaparız bu sefer 13 gün sürer etkisi haberin olsun dedi. Tamam hocam sorun yok biliyorum sizi sorun etmeyin dedim. 13 gün sonra erkek arkadaşım bildiğiniz bana deli divane aşık olmuştu. Ne yaparsam yapıyor ne istersem hiç kırmıyor üzmüyordu. Allah razı olsun reha hocanın gerçekten ehli ve etkili kişi olduğunu unutmayın. tavsiyeler üzerine medyum reha hoca ile çalışıp sonuç aldım sizlere de tavsiye ederim 0538 714 2065

 3. Aşk büyüsü sonuç veren medyum

  Benim adım Alanur ben İzmir’de yaşıyorum. Benim sevdiğim adam bana bakmıyor ve benle ilgilenmiyordu. Bunun için iyi bir medyumdan yardım almaya karar verdim. Bir çok araştırmamın ardından medyum atlas hocanın sonuçları ve yorumları beni ikna etmeye yaramıştı. Daha sonra atlas hocayı arayarak sevdiğim adamı bana aşık etmesini ve benden bir başkasına bakmamasını bana bağlanmasını söyledim. Atlas hoca da aşk büyüsü çalışması yapacağını ve 12 gün içinde halledeceğini söyledi. Benden bilgileri istedi gönderdim telefondan. 12 gün saymaya başladım derken 11.gün sevdiğim adam bana yazmaya başladı ve benden hoşlandığını birlikte bir şeyler yapabilir miyiz demeye başladı. İlk başlarda ağırdan alsam da ben çok istiyordum. Ondan sonra birlikte bir şeyler yapmaya başladık derken 2 3 ay sonrasında sevgili olmuştuk. Atlas hocanın sayesinde oldu 0536 014 8431

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir