ana sayfa / medyum yorumları / Medyumlar ve hocalar

Medyumlar ve hocalar

Medyumlar Ve Hocalar

medyumlar ve hocalar
medyumlar ve hocalar

Toplum içinde en farklı ve en özel kişiler olarak gösterilmekte olan medyum ve hocalar gerek sahip oldukları özellikler gerekse yaptıkları işlemler ile çok eski zamanlardan bu yana insanların büyük ilgileri ile karşılaşmışlardır.

Özellikle manevi yanı yüksek işlemler yaparak insanların günlük hayatta ulaşamadıkları birçok sonuca kısa zaman içinde ulaşmalarını sağlayan bu kişiler tüm bu işlemleri ancak yeterli bilgi ve birikime sahip olarak yapabilmektedirler.

Kimi zaman nurani varlıklar ile iletişime geçen kimi zaman ise sadece birkaç basit dua ile istedikleri sonucu alabilen bu kişiler tüm bu işlemleri yaparken kendilerini olduğu kadar aynı zamanda yardımcı olmak istedikleri kişileri de çok ciddi bir şekilde risk altına attıklarını bilmelidirler. Bugüne kadar birçok kişi medyumlar ile çalışmak isterken beklemedikleri şekilde sorunlar yaşamış ve bunun nedeni olarakda medyum seçimlerin de yeteri kadar araştırma yapmamalarını görmüşlerdir.

Maalesef yaşanan olaylar halen insanlar için yeteri kadar ders alıcı olmamakla birlikte halen insanlar karşılarına çıkan herkese inanabilmektedirler. Medyum veya hoca seçiminde kesinlikle bu işi resmi olarak yapan kişileri seçmek gerekmektedir. Özellikle geçmişleri temiz olan ve uzun zamandan bu yana bu mesleğin içinde olan kişilerin seçilmesi ile isteyen herkes kısa zaman içinde istedikleri her türlü işlemi yapabilir hale gelebilmektedir.

Birçok kişi medyumlar ile çalışmak istedikleri zaman nasıl bir araştırma yapmaları gerektiğini bilmedikleri gibi aynı zamanda yanlış seçimlerinden dolayı ne kadar ciddi sorunlar yaşayabileceklerini de bilmemektedirler. Bu da sahte medyumların ekmeklerine yağ sürmek anlamına gelmektedir. Eğer insanlar medyumlar ve hocalar ile çalışmak için acele ederlerse kesinlikle risk alacaklarını bilmeli ve her zaman için uzmanların önerileri ile hareket etmeleri gerektiğini kesinlikle unutmamalıdırlar.

7 Yorum

 1. Büyü yapan medyum hocalar

  Edis hocam sayesinde hayatımı kurtardım.
  Babam ben küçükken ölmüştü. Annem ise bize çalışarak temizliğe giderek bakıp büyüttü. Hepimizi evlendirdi ama ben anneme bakmak için evlenmemiştim bu yaşıma kadar. Annemle çok mutlu hayat yaşıyordum zaten ta ki annemi kaybedene kadar. Annemi bir anda kalp krizinden kaybettim. O kadar büyük bir acıydı ki benim için tarifi yoktu. Annem benim her şeyimdi. Annemin gömü işleri bittikten sonra zaman zaman evde hala annem varmış gibi oluyordum. Sürekli hayal mi gerçek mi çözemediğim bir şekilde annem evimdeydi adeta. Zaman zaman teyzemlere gidiyordum evde çok tedirgin olduğum zamanlarda özellikle. Teyzem de annemin hemen hemen kopyası gibi sima olarak da huy olarak da aynıydı. Zamanla daha kötüye doğru gitmeye başladım. Kendimi içkiye vermiştim sürekli zil zurna sarhoş olup ortadan kayboluyordum. İçip içip annemin mezarına gidiyordum uyumaya. Çünkü annemden hiçbir şekilde ayrılamayan bir anne kuzusuyum. Teyzemler bana ulaşamadıkları zaman beni mezarlıkta buluyorlardı eve gitmek istemiyordum artık evimde ki her şey annemi hatırlatıyor o kadar çok canım yanıyor ki insana bu hayatta en çok koyan şeylerden biri de sevdiği insanları kaybetmeleri. Hastaneye gittik ama benim derdime dair bir ilaç yada bir ağrı kesici falan bulunmuyordu. Görünmeyen varlıkların beni rahatsız ettiğini de düşünerek muska yaptırmak için hocaya gittik ama bir sonuç alamadık çünkü öyle bir şey de değildi sürekli içiyordum alkolik olmuştum kendimde değildim. Bu durum daha da kötüye gidiyordu çare de bulamayınca medyum arayışına girdik teyzemle. İyice araştırdıktan sonra Medyum Edis hoca karşımıza çıktı. Yapılan yorumlar aldığı sonucu paylaşan insanların yazdıkları tavsiyeleri övgüleri dikkatimi çekti ve kendisinin numarasını alarak iletişime geçtik. Durumumu sıkıntımı dile getirdik yardımcı olmasını istedik. Allah razı olsun bizi geri çevirmedi dinledikten sonra yardımcı oldu. Bana 14 günlük papaz büyüsü yapacağını ve tamamen bu dertten sıkıntıdan kurtulacağımı söyledi. Allah bin kere razı olsun ki 14 dolmadan ben kendime gelmeye başlamıştım bile. İşlemleri bitirdikten sonra artık eski hayatıma geri döndüm resmen. Şu an Edis hocam sayesinde o kadar mutluyum ki. Allah herkesi Edis hocam ile karşılaştırsın. Güven konusunda sıkıntı yaşıyorsunuz kesinlikle Edis hocamı tavsiye ediyorum çok iyi ve çok güvenilir bir Medyum Edis hocamın üstüne de kimseyi tanımam. medyumedis@hotmail.com
  0535 891 8597

  • funda

   edis hoca hakkında bir çok olumlu yorum sonuç görünce bende dayanamadım işlem yaptırmıştım. Bana da ilk başta tuhaf gelse de sonuç aldıktan sonra her şeyin yolunda olmasına sevinmiştim. Bunun üzerine edis hocamı bir çok arkadaşıma tavsiye etmeye başladım.

 2. gerçek medyum yorumları

  Merhaba bende yeni evliyim evliliğimizin daha cicim aylarındayız ama bazı sorunlar sarpa sarıyordu. Eşimle aramızda hiç sorun olmuyordu her konuda ortak bir karara çıkıyoruz. Ama zamanla görümcem bizimle yaşamak istemeye başladı. Ben daha yeni evli olduğumuz için kabul etmedim eşime de bunu söyledim. Bu konu bizim aramızda kavgaya sebep oldu. Kardeşim o benim gelsin kalsın ne olacak gibisinden konuştu bana. Ben ikna olmadım uzattıkça uzattım konuyu ama eşim kolundan tutar gibi getirdi görümcemi eve. Görümcem de sanki zafer kazanmış gibiydi o gözlerle bakıyordu. Adeta sanki bana inat gelmiş gibiydi. Alıştım zamanla aynı çatı altında yaşamaya ama sürekli yaptığım yemekleri beğenmiyor yaptığım temizliğe laf ediyor her şeye burnunu sokuyordu dışarı çıkmak istediğimizde oda geliyordu. Hiçbir düşünce yok. Akşamları eşimin yanında aşağılamalar laf sokmalar eşim biraz kızıyordu ama çok da tepkisini koymuyordu ortaya. Görümcem daha gençti evlenmemişti hala bir gün gece su içmeye kalktım ışığı yanında merak ettim odaya girdiğimde camda bir adamla konuştuğunu gördüm adam apar topar kaçtı görümcem panik halinde abisine söylemem için yalvarıyordu resmen bunu sineye çektim. Ama artık geceleri gizli gizli dışarıya çıkmalar sarhoş dönmeler derken bu durum cidden artık fazla oluyordu aşırı boyutlara tırmanmıştı. Eşimle bu konuyu bir defa konuştum ama kardeşi olduğu için pek inanmadı. Ben de annemle konuştum oda bana teyzemin oğlu için gittiği bir medyum hocası varmış çok da memnun kalmış ondan numarasını alıp bana verdi. Bende biraz araştırdım adını da bildiğim için yorumları okudukça şaşırdım. Derken bende Edis hocamı arayıp durumu anlattım. Sağ olsun bana çok yardımcı oldu. Bana 13 gün içerisinde görümceme soğutma uzaklaştırma büyüsü yapacağını söyledi. Çalışmalara başladıktan sonra görümcem değişti bu beni çok şaşırttı nasıl oldu anlayamadım bile. Çalışmaları bitirdikten sonra Edis hocam görümcem gitti bizden tekrar annesinin evine bir daha da zaten yatılı olarak gelmiyordu bize. Beni bile çok nadir arıyordu. Edis hocama ne kadar dua etsem azdır beni görümcemden kurtardı ben daha ne diyeyim. Bu zamana kadar tanıdığım en güvenilir en iyi medyum Edis hocamdır. Onun üstüne başkasını tanımam işinin piridir Edis hocam gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz.

 3. Ermeni büyüsü yapan medyum reha

  Arkadaşlar sizlerin tavsiye ettiğiniz üzere medyum reha hoca ile çalışmaya karar verdim. Eşim son zamanlarda benden ayrılmak istiyordu, ben ise istemiyordum ayrılmak oysa onu seviyordum. Bunun için ise reha hoca ile konuşup eşimi ikna etmeliydim. Ben boşanmak istemiyordum eşimden. Reha hocaya anlattım durumu hocam ben boşanmak istemiyorum eşim istiyor onu ikna etmeliyim. Boşanmasın kaldığımız yerden devam edelim ne olur bana yardım edin dediğimde, reha hoca da eşim için Ermeni büyüsü yapacağını söyledi. Eşimi hem ikna edecek hemi de bana bağlı tutacaktı. Reha hoca 15 gün bir süre sonunda bu kesin sonuca kavuşur dedi. Aradan 14 gün geçti eşim baktım boşanmak istemiyor, bana karşı ilgili olmaya başladı. Beni seviyor beni dışarı yemeye götürüyor filan ben çok şaşırdım. sizlerinde çalışıp sonuç almalarını isterim numarasını paylaşıyorum sizlere 0538 714 2065

  • buket

   atlas hoca hakkında bende bir kaç şey söylemek istiyorum. Benimde sorunlarım vardı sevgilim adeta nişan yapacakken beni terk edip gitti. sonrasında atlas hocanın sayesinde geri geldi. Çok şükür atlas hocamı nerde görsem dua ediyorum.

 4. Kısmet açma büyüsü sonuç alanlar

  Benim sorunum kısmetimin kapalı olması, ben bir çok erkek ile konuşsam da hep bir nedenden benden ayrılıyorlar ve bana karşı hep bir nedenden ötürü kötü davranıyorlar bu durum benim hiç hoşuma gitmiyordu. En son dayanamadım iyi bir medyum araştırmaya başladım. Karşıma bir çok medyum çıktı oda beni dolandırdı. Ben buna dayanamadım en sonunda ise komşumun tavsiyesi üzerine medyum atlas hocadan yardım almaya başladım. atlas hocadan kısmetimin açılmasını ve hayırlı eş nasip etmesini söyledim. atlas hocada 12 günlük bir çalışmanın ardından önümün açılacağını ve hayırlı eş nasip olacağını söyledi. 12 gün sonra benim kısmetim açılmış ve bana akşam görücü gelecekti. Bu haber beni çok mutlu etmişti. Allah razı olsun medyum atlas hocadan. 0536 014 8431

 5. Ayırma ve soğutma büyüsü yapan hoca

  Merhaba ben de sizler gibi ayrılmak istiyordum eşimden bir türlü ayrılamıyordum her zaman kavga ediyorduk. Sürekli olarak tartışıyorduk ve nereye kadar gidecek bilmiyordum. En son dayanamadım medyumdan yardım almak istedim. İyi bir medyum bulmakta çok zordu. Ben de en son sonuçlara ve yorumlara göre karar verdim. dilha hocanın yorumları ve sonuçları beni ikna edici olmuştu. Dilha hocadan eşim için ayırma büyüsü yapmasını söyledim. Dilha hocada ayırma büyüsü yapacağını 13 gün sonrasında eşimin benden ayrılacağını söyledi. 13 gün sonra dediğini gibi eşim benden ayrılmak istiyordu ve benden nefret ediyordu. Allah razı olsun dilha hocadan onun sayesinde ayrıldım.
  0552 791 4566

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir