ana sayfa / medyum yorumları / Mezara gömülen muska

Mezara gömülen muska

Mezara Gömülen Muska Nasıl Bozulur

Mezara gömülen muska
Mezara gömülen muska

Kısa zaman içinde sonuç alınması gereken büyü işlemlerin de medyumların en çok kullandıkları tekniklerden biri olan Mezara gömülen muska tekniklerin de insanların beklentilerinin tam olarak karşılanabilmesi için çok dikkatli olmak ve kesinlikle rastgele işlemler yapmamak gerekmektedir. Özellikle bazı medyumlar bu işlemler hakında tam olarak bilgileri olmamalarına rağmen yine de faydası olmayan bilgiler ile dolu muskalar hazırlayarak kimi zaman risk almakta kimi zaman ise insanlara gereksiz yere zaman kaybettirmektedirler.

Bu işlemler hakkında her zaman çok dikkatli olunması ve kesinlikle her medyuma güvenilmemesi gerekmektedir. Yapılacak bu hata sadece etki altına alınmak istenen kişiler için değil aynı zamanda bu işlemler ile ilgisi olan herkes için çok ciddi sorunlara neden olabilir.

Bu sebeple uzmanlar daha önce bu işlemleri yapmamış olan kişilerin çok dikkatli olmalarını ve medyum seçimlerin de mutlaka öneriler almalarını önermektedirler. Herkesin kısa zaman içinde sonuç almayı bekledikleri ciddi ve riskli işlemler olan kara büyüler de bu teknikler çok yaygın olarak kulanılmaktadır. Aynı zamanda aşk, sevgi veya bağlama büyüleri gibi insanların düşüncelerinin kontrol altına alınması hedeflenen işlemlerde de birçok medyum bu tarz teknikler ile hareket etmektedir.

Doğru bir şekilde uygulandığı takdirde mutlaka zaman içinde istenen sonuçları vermeleri ile bilinen bu tekniklerin bu kadar az kullanılmasının sebebi insanların bu muskaları tek başlarına ve gece yarısı açtıkları bir mezara gömmek zorunda olmalarıdır. Doğal olarak kimi zaman medyumlar bu teknikleri insanlara önerseler bile insanlar korkup daha basit teknikler ile hareket edilmesini istemektedirler. Halen birçok kişinin hakkında tam olarak bilgi sahibi olmadıkları Mezara gömülen muska tekniklerin de muskaların içeriklerin de yer alan her kelime çok dikkatli bir şekilde seçilmelidir.

2 Yorum

  1. Yasemin cambaz

    arkadaşlar bir çok medyum tarafından dolandırıldım lütfen dikkatli olun medyum ararken ve ya işlem büyü yaptırmak isteyenler olursa hele ki ilk defa bu işlere başvurmak isteyenler lütfen dikkatli olun 5 defa canım yandı dolandırıldım mağdur oldum. Bir çok kez medyumlarla görüştüm konuştum herkes güzel bir dille yaklaştı parayı alan ya engelledi yada telefonuma çıkmadı güvenilir medyum ararken buldum medyum edis hocayı bir çok kişi tavsiye etmişti o kadar kişi sonuç almış ki araştırmalar yaptım hakkında bir tane kötü bir şey görmedim. Kendisiyle konuşurken bana o kadar çok güven verdi ki konuşma sonrası ödememi havale yaptım ödeme yaptıktan 2 saat sonra aradı beni bilgilerimi aldı işlemlerime başladı. Sevdiğim bir adam vardı onun bana deliler gibi aşık olması için ermeni büyüsü yaptırdım 12 günde sevdiğim adamı bana aşık ettirip bağladı edis hocamın ellerine sağlık yaptığı işlem gerçekten de sonuç verdi. 0535 891 8597

  2. selinay

    Bende bir medyum ile çalıştım ama hocanın bana yaptığı işlem tersine döndü. Sorunlarımdan kurtulmak isterken daha da kötü oldum musallat oldular. Bu durum hem psikolojimi hemde sosyal hayatımı mahvetmiş durumda. Tekrar medyum araştırmaya başladım. Allah’a şükür ki karşıma Medyum Atlas hocam çıktı. Hocamın hakkında biraz araştırma yaptıktan sonra çalışmaya karar verdim. Atlas hocamla iletişime geçip durumumu anlattım hocam yardımcı olacağını söyledi içime tekrar umut doldu. Hocam bana bakımdan sonra işlemin 14 süreceğini söyledi. Atlas hocam ne dediyse onu yaptım. Allah bin kere razı olsun şimdi iyiysem Atlas hocama borçluyum kimse yerimde olmak istemez o kadar kötü bir durum. Size de kesinlikle tavsiye edeceğim tek Medyum Atlas hocamdı üstüne hoca tanımam.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir