ana sayfa / medyum yorumları / Mum büyüsü ne için yapılır

Mum büyüsü ne için yapılır

Mum Büyüsü Nasıl Yapılır

Mum büyüsü ne için yapılır
Mum büyüsü ne için yapılır

İnsanları kara sevdaya düşürmek ve kısa zaman içinde çok ciddi aşk duyguları yaşamaları için kullanılan mum büyüsü kısa zaman içinde yapılır ve etkileri de kalıcı bir şekilde ortaya çıkar. Özellikle çok deneyimli ve işinin ehli olan medyumlar tarafından yapılması gereken işlemleri kimi zaman evlerinde yapmayı deneyen insanlar çok ciddi riskler aldıklarını da mutlaka bilemelidirler. Bu işlemler de genellikle 4 adet beyaz mum kullanılır. Aynı zamanda bu mumlara batırmak için kullanılan ve üzerlerine çok güçlü tılsımları olan sözler okunmuş olan cisimler de yer almalıdır. Bu cisimler genellikle iğne veya benzeri nesneler arasından seçilmektedir.

Bu işlemleri ilk defa duyan kişiler özellikle mum büyüsü ne için yapılır veya etkileri ne kadar zaman içinde ortaya çıkar gibi soruların yanıtlarını ararlar. Deneyimli medyumlar özellikle kısa zaman içinde sonuç alabildikleri bu işlemler de her mumun üzerine okudukları özel tılsımlardan sonra ellerinde yer alan nesneleri mumların üzerine batırır ve mümkün olduğu kadar erimeden kalacakları gizli bir yerde yanmaya bırakırlar.

Mumlar erimeye başladıktan sonra bu nesneler yavaş yavaş düşecek ve tüm nesneler tamamen düştükten sonra istenen enerjiler artık tamamen ortaya çıkacak ve insanların üzerinde istenen etkiler başlayacaktır. Bu tarz işlemler de mumların renkleri amacı belli etmek için önemli olabilir. Birçok medyum bu konuda seçici davranmakta ve mutlaka amaçlarına en uygun mumları seçmeye özen göstermektedirler.

Siyah mumlar kara sevdayı, kırmızı mumlar aşk veya sevgi bağlarının artmasını ve beyaz mumlar ise kişilerin sevdikleri insanlar ile mutlu bir evlilik yapmalarını temsil etmek için kullanılır. Daha önce bu işlemler hakkında bilgileri olmayan kişiler mutlaka deneyimli bir medyum ile veya bu alan hakkında bilgileri olan kişiler ile iletişme geçerek kendilerine mum büyüsü ne için yapılır ve benzeri soruları sormalıdırlar.

Bir yorum

  1. şimal

    annemle babam son zamanlar evde sürekli kavga ediyordu annem her seferinde ailesinin yanına gidiyordu sürekli boynumuz bükük kalıyordu ne kadar evlatları da olsak oturup konuşuyoruz ama anlamıyorlar her seferinde geçmişi bahane edip sürekli kavga çıkarmak için bahaneleri oluyordu en son anlaşmalı olarak boşanmaya karar verdiler 6 tane evlatları var ortada bu yaştan sonra boşanmak için mahkemeye başvurdular o kadar dil döktük yalvardık bizi dinlemediler. Bende büyük ablamla bir olarak büyü yaptırmaya karar verdik yoksa işin içerisinden çıkılmaya bir durum olacaktı mum büyüsünün evliler arasında çok etkili olduğunu okuduk bu yüzden de mum büyüsü yaptırmak için medyum edis hocayla çalıştık 14 günde sonuç alacaksın dedi bizlere işlemlere başladı her geçen gün annemle babamın arası daha da iyi olmaya başladı verilen sürenin bitmesiyle araları eskisinden de iyi olmaya başladı. Ertesi gün gittiler boşanmaktan vazgeçtiler artık evimizde huzur mutluluk var. 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!