ana sayfa / medyum yorumları / Papaz büyüsü yapan medyum

Papaz büyüsü yapan medyum

Papaz Büyüsü Yapan Medyum

Papaz büyüsü yapan medyum
Papaz büyüsü yapan medyum

Papaz büyüsü yapmaktan her zaman çekinmiş olan medyumlar bu tarz işlemlerin riskleri ve zorluğu sebebi ile insanların taleplerine farklı işlemler ile yanıt vermek istemektedirler. Kara büyüsü sınıfına giren ve bu sınıfın en ciddi işlemlerinden biri olan papaz büyüsü bugüne kadar birçok kişinin hayatında çok ciddi değişimlere neden olan önemli işlemlerdir. Özellikle papaz büyüsü yapan medyum arayan kişilerin ne kadar zorlandıklarını herkes bilmektedir.

Kendilerini çok ciddi bir şekilde geliştirmiş ve tüm medyumluk işlemleri hakkında gerekli bilgileri edinmiş olan medyumlar bile kendilerine gelen papaz büyüsü talepleri karşısında genellikle çekimser kalmaktadırlar. Çok eski zamanlardan bu yana insanların hayatlarına olan bu işlemlerde eski zamanlarda insan kurban edildiği veya insan kanı akıtıldığına dair söylemler de bulunmaktadır. Bu sebeple papaz büyüsü denince birçok kişi geri adım atmakta ve çok gerek olmadıkça bu işlemleri kullanmamanın kendileri adına en doğru seçim olduğunu düşünmektedirler.

Bu işlemleri yapmak isteyen bir medyum öncelikle insanların tam olarak ne amaçladıklarını kendilerinden dinlemeli ve aynı zamanda kendilerine hangi teknikler ile yardımcı olacaklarına da hemen karar vermelidirler. Hem zor hem de emek isteyen bir işlem olan papaz büyüsü bugüne kadar çok az medyum tarafından başarılı bir şekilde yapıldığı gibi aynı zamanda bu işlemlerin etkileri de genellikle insanların hayatlarının her anlamda olumsuz etkilenmesini sağlamıştır.

Özellikle nurani varlıkların insanların üzerlerine musallat edildikleri papaz büyüsü işlemlerin de tüm tekniklerden daha fazla dikkatli olmak gerekmektedir. Çünkü bu varlıklar insanlar üzerinde çok ciddi etkiler oluşturan ve aynı zamanda kendilerine akıl almaz derece de zararlar verebilen işlemlerdir. Papaz büyüsü yapan medyumlar da bunu bildikleri için mutlaka bu işlemleri yapmak zorunda kaldıkları zaman en doğru teknikler ile hareket etmeye özen göstermektedirler.

2 Yorum

  1. melike başdönmez

    Ben melike evliyim ve 2 senelik güzel giden bir ilişkim var. Bu evlilik zamanında hiç kocamla tartışmadım hiç kavga dahi etmedik. Kocamla yuvam çok güzle gidiyordu. Bir zaman sonra bana bir ağırlık çökmeye başladı. Bu ağırlığın sebebini bilmiyordum ama ne zaman ağırlık çökse hiç bir şey yapmak bile istemiyorum. Yerimden kalkıp yemek dahi yapmak istemiyor canım durum böyle olunca da bir medyum araştırmaya başladık. Kocam ile birlikte ilk defa bir medyum tarafından yardım alacaktık ve bu konu üzerinde çok endişeliydik. Kime nasıl güveneceğiz onu bile bilmiyorduk. Fakat bu medyum arayışlarımızda bir kaç medyum tarafından yalan yanlış bilgiler üzerine beklemeye başladık ve fark ettik ki bunlar bizi kandırıyor ve dolandırıyor. Bunun üzerine onlar ile bir daha görüşmedik ama benim bu sıkıntılarım daha da artmıştı. Dayanamıyor bir vaziyet almıştı artık. Bunun üzerine kocamın iş yerindeki bir arkadaşının tavsiye ettiği ve daha öncede eşi evden gidince medyum edis tarafından geri getirdiğini söylemiş. Kocamda bu medyum edis hocayı bana övünce bende çalışmak istedim kendisiyle. Edis hoca ile benim üzerimdeki bu ağırlıklar nedir neyden geliyor ve neden zamanla artıyor onu öğrenmek istedim. Edis hoca bakım çalışması yaptı ve bana bakım çalışmasından sonra dediğine göre birileri tarafından bana büyü yapılmış ve bu büyünün yüzünden böyleymişim ben sürekli. Bunu duyunca kocam ile birlikte bir şok geçirdik ama daha sonrasında ise edis hocadan bunu kaldırmasını ve bana koruma çalışması yapmasını istedim. Edis hoca yapılan bu çalışmayı 6 gün içinde bozdu ve daha sonrasında ise bir koruma çalışma ile de bunun üstünü kapattık. Yani toplamda 18 gün bu çalışmaların bitmesini bekledik. 18 günün ardından bir daha ne bir ağırlık çöktü bana nede içime sıkıntı. Her şey çok daha güzel olmaya başladı. Kocamda bende şimdilerde daha çok mutluyuz. 0535 891 8597 medyumedis@hotmail.com

    • asiye

      melike hanım bende sizin yorumlardan sonra medyum edis hoca ile çalışmaya başladım. bir gelişme olur ya da sonuç alırsam bura da yazacağım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir