ana sayfa / medyum yorumları / Sabun büyüsü ne zaman tutar

Sabun büyüsü ne zaman tutar

Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır Duası Nedir

Sabun büyüsü işlemleri kara büyülerin içinde her zaman özel bir yeri olan ve aynı zamanda insanlara çok ciddi zararlar verebilen önemli işlemlerdir. Bu işlemler hakkında araştırma yapan kişiler özellikle sabun büyüsü ne zaman tutar, nasıl etki eder veya bu işlemleri kimler yapabilir gibi soruların yanıtlarını bilmelidirler.

Hiçbir zaman bilinçsiz bir şekilde hareket edilmemesi gereken bu işlemler de hem dikkatli olmak hem de risk almadan hareket etmek gerekmektedir. Birçok medyum kendilerine sabun büyüsü talebi ile gelen kişilere verdikleri bilgiler ile bu işlemlerden vazgeçmelerini önermektedirler.

Sabun Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır

Basit bir sabun ile insanların çok ciddi sorunlar yaşamalarını sağlayabilen medyumlar bu işlemleri yaparken sabunların üzerine tılsımlı sözler ile özel enerjileri yüklemektedirler. Daha sonra bu sabunların üzerine herhangi bir cisim batıran medyumlar uzun bir süre boyunca erimeden kalacakları gizli bir yere saklayarak ortaya çıkan enerjilerin direk olarak istenen kişileri etki altına almasını sağlamaktadırlar.

Çok zor ve bir o kadar da riskli olabilen bu işlemler de medyumların ne kadar zaman içinde sonuç alacaklarını bilmedikleri için insanlara da gerekli bilgileri vermeleri gerekir. Çok güçlü etkileri olacağı ve insanlara tahmin edilenden çok daha fazla etki göstereceği bilinen bu işlemler de seçilecek medyumlar da çok önemlidir. Bu sebeple insanlar doğru medyumları buldukları zaman mutlaka sabun büyüsü ne zaman tutar ve bu işlemler de nelere dikkat etmek gerekmektedir gibi soruları kendilerine sormalıdırlar.

Bir yorum

  1. Eylül kıratlı

    ben daha önceden vefk yaptırdım ama sonuç alamadım edis hocayla tavsiyeler üzerine çalışmak için görüştüm daha önce vefk yaptırdığımı dile getirdim oda bana bu durumu izah etti sağ olsun güzel bir şekilde aydınlattı beni. Edis hocamla sabun büyüsü çalışması için görüştüm ve ikna oldum ödeme yaptım başladık ben bu büyüyü sevdiğim adamın bana kör kütük aşık olması ve gözünün benden başkasını görmemesi için yaptırmak istedim çünkü sevdiğim adamın gözü sürekli dışarıda başka kadınlara ilgi duyup benim sinirlerimi alt üst edip duruyordu. Sabun büyüsü sayesinde sevdiğim adamın huyları bir bir değişmeye başladı önce dışarı olan ilgisi ve başka kadınlara duyduğu alakaları bitti sonrada bana deliler gibi aşık olan bir adam olmaya başladı gözü benden başkasını görmüyordu bu kadar ilgi alakayı yıllardır kimseden görmedim bu mutluluğu bana yaşatan edis hocama çok teşekkür ederim 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir