ana sayfa / medyum yorumları / Uzaklaştırma büyüsü

Uzaklaştırma büyüsü

Uzaklaştırma Büyüsü Yapan Medyumlar

Uzaklaştırma büyüsü
Uzaklaştırma büyüsü

İnsanlar kimi zaman kendilerini rahatsız eden ve çevrelerin de görmek istemedikleri kişileri en kısa zaman içinde kendilerinden uzaklaştırmak için deneyimli bir medyum ile çalışarak kendisinden uzaklaştırma büyüsü işlemleri hakkında yardım alabilirler. Bu işlemler insanların düşüncelerine etki etmek ve kendilerine fiziki olarak müdahale etmeden sadece bilinç altlarını kontrol altına alabilmek amacı ile yapılmaktadır.

Uzaklaştırma büyüsü yapacak olan medyumlar bu işlemleri hangi teknikler ile yaparak kısa zaman içinde sonuç alacaklarını bilmeli ve aynı zamanda mutlaka tüm bu teknikleri doğru bir şekilde uygulamaya özen göstermelidirler. Özellikle etki altına alınacak olan kişilerin riske edilmemesi ve kendisine zarar verilmemesi de son derece önemlidir.

Kısa zaman içinde sonuç vermesi ile ünlü olan bu işlemlerden sonra insanların düşünceleri kendilerine hiçbir şey hissettirmeden değişmekte ve bir süre sonra istenen sonuçlar tamamen ortaya çıkmaktadır. Bilindiği gibi medyumlar çok eski zamanlardan bu yana sürekli olarak bu tarz işlemler hakkında talepler almakta ve aynı zamanda bu işlemler de genellikle aynı teknikleri kullanmaktadırlar. Ancak bu işlemleri yapacak olan kişilerin sahip oldukları deneyimler ve aynı zamanda bilgiler de çok önemlidir.

Uzaklaştırma büyüsü işlemler için doğru medyum seçmek en kısa zaman içinde sonuç almak için çok önemlidir. Kimi zaman çok basit teknikler ile istedikleri sonuçları alabilen medyumlar kimi zaman ise daha kısa zaman içinde sonuç alabilmek için bu işlemleri nurani varlıklar ile iletişime geçerek yapmaktadırlar. Özellikle kişilerin resimlerine veya eşyalarına okunan özel sözler ile harekete geçirilen tılsımlar ile insanların düşüncelerin de istenen her türlü değişim sağlanabilmektedir.

Kısa zaman içinde sonuç almak isteyen kişilerin en çok dikkat etmeleri gereken bir diğer konu ise uzaklaştırma büyüsü işlemleri hakkında önerilen medyum yorumlarını okumak olacaktır. Bu yorumlar da medyumlar hakkında birçok farklı bilgi bulunabildiği gibi aynı zamanda seçilecek olan medyumların ne gibi özellikleri olması gerektiği de kolay bir şekilde anlaşılabilmektedir. Bu da insanların bu işlemleri kullanmak istedikleri zaman alacakları tüm risklerin en aza inmesini sağlamaktadır.

Genellikle medyumları zorlamayan ve aynı zamanda kısa zaman içinde sonuç almalarının çok basit olduğu işlemlerden biri olan uzaklaştırma büyüsü işlemlerin de insanların da medyumların bilgisi dışında hareket etmemeleri çok önemlidir. Özellikle seçilen medyumlar uzaklaştırma büyüsü hakkında deneyimleri olan bir medyum ise o zaman istenen sonuçların çok kısa zaman içinde ortaya çıkması çok daha kolay olacaktır.

5 Yorum

 1. Elanur Uzaklaştırma büyüsü yapan medyum

  Son zamanlarda kocamın içki kullanmasından ve bana şiddet uygulamasından şikayetlerim artmaya başlamıştı. Ne yaptıysam kocamı bir türlü ikna edemiyordum ve sürekli olarak tartışmaya başlıyorduk. Çocuklarımın yanında bu durum hiç iyi olmuyordu ve onlarda etkileniyordu. Bende en sonunda çocuklarım ile ailemin yanına gitmeye karar aldım. Bir kaç gün kalacağımı ve geri döneceğimi söyledim. Buna bile izin vermedi çünkü beni esir almaya çalıştı ve bende bu durumdan rahatsız olduğumu söylemeye başladım ama nafile içip içip durduğu için artık çocuklarımın da yanında vurmaya başladı. Durum böyle olunca bende bizden çocuklarımdan benden uzaklaştırmaya karar verdim. Bunun üzerine İnternet üzerinden medyum arıyordum ve gerçekten etkili bir medyum hocaya ihtiyacım vardı. Çünkü bunu anca o halledebilirdi. Daha sonrasında ise edis hoca ile tanıştım ve kendisiyle uzaklaştırma büyüsü yaptırmak istediğimi kocamı benden uzak tutmasını istedim. Edis hoca da yapacağı bu çalışmanın toplamda 13 gün süreceğini ve 13 günün sonunda ise kocamın benden ve çocuklarımdan uzaklaşacağını söyledi. Bende bu 13 gün boyunca da bir şekilde evden çıkmaya ailemin yanına gitmeye kararlıydım. Sonunda bir fırsat yakaladım ve ailemin yanına gittim. Onlarla yaşamaya başladım ve aileme durumu anlattım onlarda beni göndermek istemediler. 14.gün sabahı kocam beni aramaz sormaz oldu ve benden uzaklaşmaya başladı. Çocuklarını bile aramıyordu daha sonrasında fark ettim ki evden gitmiş benden boşanmak istiyormuş. Bu yapılan büyüden sonra kocamdan kurtuldum ve bizden uzaklaştırdım. Şimdi ise her şey yeniden başlamak üzereydi. 0535 891 8597

 2. uzaklaştırma büyüsü yapan medyum var mı ?

  sahiden uzaklaştırma büyüsü yapabilen medyum var mı ? kocamı kendimden uzaklaştırmak istiyorum. beni aldattığı için ondan nefret ediyorum

  • Bora

   Merhaba hanımefendi medyum atlas hocayla çalışabilirsin. Güvenilir ve etkili sonuç almak istiyorsan eğer kendisiyle çalışmanı tavsiye ederim.

   • Neslihan

    bora bey teşekkür ederim atlas hoca ile iletişim sağladım. Şu sıralar derdimi anlattım bana yardımcı olacağını söyledi bakalım umarım bende sonuç alırım.

    • Bora

     Neslihan ben teşekkür ederim iyi çalışmalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir