ana sayfa / medyum yorumları / Vefk yapılan kişi ne hisseder

Vefk yapılan kişi ne hisseder

Aşk Vefki Yapılan Kişi Ne Hisseder

Vefk yapılan kişi ne hisseder
Vefk yapılan kişi ne hisseder

Daha önce vefk işlemleri yaptırmayan kişilerin en çok merak ettikleri soruların başında genellikle vefk yapılan kişi ne hisseder ve kendilerine zarar verir mi gibi sorular gelmektedir. Bu sorular insanların vefk işlemlerini daha rahat bir şekilde yaptırmalarını sağlarken aynı zamanda kısa zaman içinde adım atamalarına da yardımcı olabilmektedir. Vefk işlemleri insanlara kötülük yapmak amacı ile kullanılan bir işlem değildir.

Bu işlemler de amaç kimi zaman manevi korunma sağlamak kimi zaman ise istenen kişilerin düşüncelerinin istenen şekilde değişmesini sağlamaktır. Bu tarz işlemleri yapabilen medyumların sayıları çok azdır ve bu sebeple kesinlikle seçilecek olan medyum hakkında çok ciddi araştırmalar yapmak gerekmektedir. Kendilerine gelen vefk taleplerini karşılamak için nelere dikkat etmeleri gerektiğini çok iyi bilmeleri gereken medyumlar daha önceden kendilerini bu tarz işlemler hakkında yeteri kadar geliştirmelidirler.

Sanıldığı kadar kolay olmayan vefk işlemleri hakkında bilinmesi gereken birçok önemli husus bulunmaktadır. Bunların başında ise amaca uygun içeriklerin hazırlanması gelmektedir. Vefk işlemlerin de bir kağıt üzerine çizilen karelerin içleri belli sayılar ile doldurulur. Bu sayıların toplamları hem sağdan sola hem de yukarıdan aşağıya doğru aynı olmalıdır. Aksi takdirde yapılan işlemler kesinlikle sonuç vermeyecek ve insanlar ciddi hayal kırıklıkları yaşayacaklardır.

Çok eski zamanlardan günümüze kadar gelmiş olan bu işlemler ile sevdikleri kişilerin kendilerine aşık olmalarını veya daha da bağlanmalarını da sağlayabileceklerini bilen insanlar sürekli olarak farklı medyumlar ile iletişime geçerek kendilerinden vefk işlemleri hakkında talepler de bulunmaktadırlar. Ancak değer verdikleri kişilerin vefk işlemlerinden sonra zarar görmeyecek olması ile her zaman içleri rahat bir şekilde hareket ederler. Vefk yapılan kişi ne hisseder ve bu işlemlerin sonuçları nasıl ortaya çıkar gibi soruları doğru kişilere soran herkes bu işlemlerin aslında ne kadar önemli olduğunu daha iyi anlayabilirler.

Bir yorum

  1. Melis babacan

    22 yaşındayım 3 senelik beraberliğim olan çocukla evlenmek istedim fakat kendisi daha genç olduğunu ve evlilik için hazır olmadığını söyleyerek sürekli konuyu kapatmaya çalışıyordu. Ben artık evlenmek mutlu bir yuva sahibi olmak istiyordum ama sevdiğim çocuk evlenme taraftarı olmayınca bende bu işi büyü yöntemleri ile halletmeye karar verdim evlenme büyüsü yapan medyum ararken medyum edis hocanın ismini gördüm kendisi hakkında araştırmalar yaptım hakkında olumsuz bir şeye rast gelmedim aradım ve görüştüm kendisiyle. Sevdiğim çocuğun evlenme korkularının olduğunu evlenmek istediğimi dile getirdikten sonra bakımlar yaptı bize ve bakım sonucu evlenme büyüsü yaparak 15 günde ikna edeceğini söyledi 3 gün sonra parayı buldum kendisine gönderdim . dediği gibi oldu 15 gün bittikten sonra sevdiğim çocuk evlenmeye ikna oldu ailelerimize durumu anlattık ve geldiler beni istediler ailem verdi beni sevdiğim çocuğa şuanda sözlüyüz kısmet olursa nişan sonrasında evlilik hayallerim gerçek oldu edis hocanın sayesinde 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!